SEG 12000 BTU Inverter Klima A101 21 Haziran 2018

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
SEG 12000 BTU Inverter Klima 21 Haziran 2018 Perşembe günü A101'de.
  • A+ Sınıfı
  • Sessiz çalışma
  • Nem alma işlevi
  • Digital sıcaklık göstergesi
  • Turbo çalışma
  • Ultra sessiz uyku modu
  • 24 saat ayarlanabilen zamanlayıcı
  • Montaj Dahil, Vestel servis güvencesinde 2 yıl garantili.

6 Taksit / Peşin Fiyatı 1749 TL
12 Taksit Fiyatı 1854 TL

Taksit Bonus, Maximum, World kartlar için geçerlidir.
KAMPANYA, AFİŞİN ASILI OLDUĞU BÖLGELERDE GEÇERLİDİR.

IMG_20180610_132924.jpg

A Ado

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
klima işinden hiç anlamam, önümüzdeki 1 sene boyunca da ihtiyacım yok ama ihtiyacı olan arkadaşlar için bunu buraya bırakıyorum konunun uzmanı Sota Sota f/p bakımından değerlendirmesini yapar sanırım. Herkese iyi forumlar

324c9712-e3ea-4a71-aed8-e2fda8e49327.jpg

Arkadaşlar Selam;

Bu üretimdeki kompresör değişkendir, Ancak sakıncalı bir durum görmedim zira kullanılan her ikimodel kompresör kodu da 12.000BTU A+ enerji bir klima için oldukça uygun kompresörlerdir. En çok kullanılan Kompresör R410A-ASN108D22UFZ kodlu GMCC kompresördür (TOSHİBA ortaklığı MİDEA)

Bizim geçtiğimiz yılarda itiraz ve isyan ettiğimiz konu, 108 lik kompresörün 18.oooBTU klimalarda kullanılmış olmasıydı. Evet BTU anlamında istenen sonuç alınmış olsa da, SES ve TÜKETİM konusunda bizim istediğimiz sonuçları kesinlikle vermemekteydi.
2017 yılı üretimleri ile birlikte LG kompresöre geçilmekle birlikte, 2018 itibariyle de daha yüksek kodlar ile yine GMCC TOSHİBA kompresörler ürünlerde yer almaya başlamıştır.

Kondanser Eşanjör bakır olmakla birlikte montaj kiti kaliteli Alüminyum kit şeklindedir ve 10 metreye kadar (Klima 12 lik olması nedeniyle) ücretsizdir.

Ürün içerisinden 4 metrelik kit çıkar arkadaşlar, Daha uzun borulama yapılaması gereken durumlarda 7 ve 10 metrelik kitler devreye girer, eski 4 metrelik kitiniz servis tarafından alınır ve yerine sizin ihtiyacınız olan 7 metrelik veya 10 metrelik kit ücretsiz olarak kullanılır. (Tüketiciden kablo farkı talep edilebilir bu konu servisten servise değişiklik göstermektedir, Aslında kurum içi alma hakları var lakin bazı servisler tüketicisini üzmemek adına almamaktadır)

Yalnız ankastre tesisat talep eden tüketiciler için yine de ücretsiz 5 Metre bakır boru hakları mevcuttur

İklim sınıfı T1 dir.
Display 7 segment dir
İonizer mevcuttur
Enerji sınıfı A+ dır

Hadi Şahin Çevrimdışı

Hadi Şahin 

Aktif Üye
14 May 2018
153
Arkadaşlar Selam;

Bu üretimdeki kompresör değişkendir, Ancak sakıncalı bir durum görmedim zira kullanılan her ikimodel kompresör kodu da 12.000BTU A+ enerji bir klima için oldukça uygun kompresörlerdir. En çok kullanılan Kompresör R410A-ASN108D22UFZ kodlu GMCC kompresördür (TOSHİBA ortaklığı MİDEA)

Bizim geçtiğimiz yılarda itiraz ve isyan ettiğimiz konu, 108 lik kompresörün 18.oooBTU klimalarda kullanılmış olmasıydı. Evet BTU anlamında istenen sonuç alınmış olsa da, SES ve TÜKETİM konusunda bizim istediğimiz sonuçları kesinlikle vermemekteydi.
2017 yılı üretimleri ile birlikte LG kompresöre geçilmekle birlikte, 2018 itibariyle de daha yüksek kodlar ile yine GMCC TOSHİBA kompresörler ürünlerde yer almaya başlamıştır.

Kondanser Eşanjör bakır olmakla birlikte montaj kiti kaliteli Alüminyum kit şeklindedir ve 10 metreye kadar (Klima 12 lik olması nedeniyle) ücretsizdir.

Ürün içerisinden 4 metrelik kit çıkar arkadaşlar, Daha uzun borulama yapılaması gereken durumlarda 7 ve 10 metrelik kitler devreye girer, eski 4 metrelik kitiniz servis tarafından alınır ve yerine sizin ihtiyacınız olan 7 metrelik veya 10 metrelik kit ücretsiz olarak kullanılır. (Tüketiciden kablo farkı talep edilebilir bu konu servisten servise değişiklik göstermektedir, Aslında kurum içi alma hakları var lakin bazı servisler tüketicisini üzmemek adına almamaktadır)

Yalnız ankastre tesisat talep eden tüketiciler için yine de ücretsiz 5 Metre bakır boru hakları mevcuttur

İklim sınıfı T1 dir.
Display 7 segment dir
İonizer mevcuttur
Enerji sınıfı A+ dır
Merhaba, bu ürün yerine vestel flora 12 btu daha mı mantıklıdır? Fiyat 2000₺ civarında. Gittigidiyorda 1919₺
A Ado Sota Sota

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Çok teşekkürler. A Ado üstat.
Peki son olarak 2000₺ civarında f/p ürünü marka fark etmeksizin hangi üründür? Yani işin içinde tüketim de önem arz etmektedir.
Valla azizim o zaman bence zaten doğru yolu siz bulmuşsunuz, 1900TL bantlarında A++ enerjili ve ciddi anlamda önerdiğim, LG kompresörlü, sessiz-yüksek perfromanslı FLORA dan başka ürün var ise birlikte alalım ama yok bence. Şu FLORA dan bir tane de kendime alayım diyorum lakin VESTEL den çok ürün inceledim o nedenle değişik markaları alıyorum genelde, Mesela Sota Sota Başkan ile son görüşmemde arkadakiodalalrdanbirisine de airfel 9 lük bir klima alıp parçalayıp performans testlerine tabi tutmayı düşündüğümü belirtmiştim, FLORA yı da çok inceledim o nedenle bir daha eve alıp inceleenin bana da size de bir faydası olmayacak :ok

M Çevrimdışı

Msenel

Yeni Üye
21 Haz 2018
1
33
A101 seg klima ile Vestel flora Inverter 12 A++ klima arasında ne fark var ve hangisini tercih etmeliyiz?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri