SDMC 8K Android Tv Box ( DV9286 )

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,218
yaw ben markasına zaten takılmıyorum,"nVidia" yada Apple v.s bile olsa umurumda değildir
o config.ler olsun+ benim için yeterlidir zaten
tabi fiyat da "uçmayacak"
Lisans filan;onu da geçiyorum işim yok bununla

bize veya benim gibilere Generic Box neyimize yetmiyor yaw,hele de slimboxtv de el atmışsa
bunlara,olay bitmiştir:hoba1

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,218
AppleTV 4K cihaz da,ext.HDD/Flash takılması mümkünmüdür?
ilgili portları göremedim veya böyle bir desteği yokmudur?
tamamen stream izlemek içinmi bunlar?

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Amlogic S928x chip daha piyasaya sunmadı firmalara örnek gönderdi ona göre SDMC ve Sei Robotics prototip cihaz üretti duyurdu Amlogic chip satışına başlayınca seri üretime geçilecek şimdilik SDMC ön şipariş almaya başlamış.

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,218
biraz net den yabancı kaynaklara baktım şöyle,örneğin mevzu zaten taa geçtiğimiz
eylül/ekim den beri konuşuluyormuş

birisi ya da bir kaç kişi de şunu yazmış;model no.su v.s "yeni" ama kendileri 905X4 ün
az biraz rektifiyesiymiş:hmm
RAM+ROM filan zaten bunları geçiyorum
veya DDR3/4 arasında fark yok filan demiş,ama ben 922 de bir kaç Box kullanmıştım
farklı sorunları çıktığı için postalamıştım(Beelink ve Ugoos)
bir kere 922 ler ciddi manada Hızlı idiler! zaten ben bir tek bu özelliğini beşenmiştim
bariz şekilde bu hiseediliyor!
905X4 ise bence o da çok hızlı,ama 922 den biraz yavaş! ama bir sorun da teşkil etmiyor

bu durumda mantıklı olmak gerekirse biraz farklı bir Hız la olması bizim gibiler için
artı olsa bile,bir de satış rakamını görelim ki tam nasıl alınacağını kestirelim!

Chip den dolayı bir sorun olmayacak 905X4 den de az biraz iyi olması bile yeeterlidir
bence olay GPU da bitecek bu durumda! 610 eski ve vasat bir mdoel yaw(telefonlara
göre yazıyorum bunu) ama Box lar da "yeni" diye lanse ediliyor,Cep ciler "yemez" bunu yaw:haha1
sanırım 2021 model

G31 ucuz!
G52 bu da aman aman değil TV ciler ucuz yollu bunu takıyorlar!
G57 da bundan belki biraz iyi ama 610 ile G57 arasını bilemiyorum açıkçası

benim görüşüm şöyle;bana soc performansından ziyade daha üst seviye bir GPU olması gerekiyor
ama Box çıkar gıdım gıdım veriyorlar!

M Çevrimdışı

maymunkral 

Aktif Üye
30 May 2018
358
41
Amlogic S928x chip daha piyasaya sunmadı firmalara örnek gönderdi ona göre SDMC ve Sei Robotics prototip cihaz üretti duyurdu Amlogic chip satışına başlayınca seri üretime geçilecek şimdilik SDMC ön şipariş almaya başlamış.
Muhtemelen işlemciyi tsmc veya csmc gibi firmalara döktürmeye planlıyorlardı ancak sıra onlara gelemedi.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Yavaş yavaş görücüye çıkıyor 🙂

images-13d3ccf951a83db267.jpg

J Çevrimdışı

jettthasan

Yeni Üye
4 Ocak 2023
28
62
ben görücü istemiyorum :ciks bir an önce çıksın alıcı olmak istiyorum.
zidoo z9x pro Temmuz ayına hazırlanmış, eu belli değil açıklayıp ön sipariş alacaklar
ondan önce çıksa da ona yönelsem diyorum.
sei-homatics-dune vs. 2024 bekleme işi uzun gibi masaya inmiş umarım kısa zamanda sahnede ki yerini alır ve testler yorumlar vs.
görürüz.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt