Schneider 4'lü Akım Korumalı Priz 83 TL!

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Umut Barış Umut Barış Bunlar benimle kafa buluyor bence.
kesin bilgisayarıma virüs ordusu girmiş :kop

aa11adfacd034d156ac1.png
İyiki kalmamış,fiyata baksana 28 usa dollars,marka tuncmatik ödemesi utanmadan usa dollars,bunu da yazıyorlar birde :hihi

M Çevrimdışı

m.menguc

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Ben şöyle bir priz aldım birkaç ay önce. Yaptığım en iyi işlerden biri oldu. Kesinlikle kaliteli bir ürün. Her priz ayrı bir anahtara sahip. İstediğim cihazın fişini çekmeden kapatıp açabiliyorum. Prizler arası mesafeler çok iyi. Yanında sıradan 5'li prizle kıyaslayınca ne kadar devasa olduğunu görebilirsiniz. Tavsiye ederim.

IMG_20201123_235428.jpg
IMG_20201123_235506.jpg

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Ben şöyle bir priz aldım birkaç ay önce. Yaptığım en iyi işlerden biri oldu. Kesinlikle kaliteli bir ürün. Her priz ayrı bir anahtara sahip. İstediğim cihazın fişini çekmeden kapatıp açabiliyorum. Prizler arası mesafeler çok iyi. Yanında sıradan 5'li prizle kıyaslayınca ne kadar devasa olduğunu görebilirsiniz. Tavsiye ederim.

IMG_20201123_235428.jpg
IMG_20201123_235506.jpg
Güzelmiş ,tam bana göre :)

H Çevrimdışı

HAYALET01

Aktif Üye
29 Kas 2020
84
40
Aslında benim ACF BONDİNG makinesi için bir Tunçmatik Regülatör almak üzereydim, Hem incelemiş olmak adına alıyorum şimdi :ok

Teşekkür ederim sevgili umut :ok

Hani 83tl di beyaaaaa 114tl bu :rant

Demek bu indirimler 5-10 dakikalıkmış :kiskis
akım korumalı prizler kullanışsız değil miydi hocam sadece açma kapama tuşundan ibaret değil miydi... ?

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
akım korumalı prizler kullanışsız değil miydi hocam sadece açma kapama tuşundan ibaret değil miydi... ?
Voltaj regülasyonu konusunda iş görür bence.
Anlatılmak istenen, içlerindeki mevcut korumanın cihazlarda da mevcut olabileceğiydi.
Yani 2 varistör 1 kapasitör vs takılı diye o kadar para verilmemesi gerektiğiydi.

APC'nin ürünleri diğerlerinden biraz ayrılıyor.

H Çevrimdışı

HAYALET01

Aktif Üye
29 Kas 2020
84
40
Voltaj regülasyonu konusunda iş görür bence.
Anlatılmak istenen, içlerindeki mevcut korumanın cihazlarda da mevcut olabileceğiydi.
Yani 2 varistör 1 kapasitör vs takılı diye o kadar para verilmemesi gerektiğiydi.

APC'nin ürünleri diğerlerinden biraz ayrılıyor.
tv led patlamaları ani elektrik git gelleri piriz gevşemeleri fiş yanmaları beyaz eşya ve elektronik eşyalarda elektriksel arızaların önüne geçmek adın asıl yapılması gereken nedir.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
tv led patlamaları ani elektrik git gelleri piriz gevşemeleri fiş yanmaları beyaz eşya ve elektronik eşyalarda elektriksel arızaların önüne geçmek adın asıl yapılması gereken nedir.
Tüm evi korumak istiyorsanız yapmanız gereken şey başka, tek cihazı korumak isterseniz yapmanız gereken şey başka.
Yani bu biraz bütçe ve evde nasıl bir tesisat olduğuyla da ilgili bir durum.
En basiti evdeki voltaj sık dalgalanıyor mu buna bir bakmalı.
Ya da bir cihaz çalıştırır çalıştırmaz aynı hatta gerilim düşüşü oluyor mu bakmalı.

Inverter ile tüm ev korunabilir sanırım ama maliyetli bir yöntem.

Sota Sota A Adem Helvacı size bilgi verecektir. Benim birikimim olan bir konu değil.
Ne söylesem eksik kalır.

H Çevrimdışı

HAYALET01

Aktif Üye
29 Kas 2020
84
40
Tüm evi korumak istiyorsanız yapmanız gereken şey başka, tek cihazı korumak isterseniz yapmanız gereken şey başka.
Yani bu biraz bütçe ve evde nasıl bir tesisat olduğuyla da ilgili bir durum.
En basiti evdeki voltaj sık dalgalanıyor mu buna bir bakmalı.
Ya da bir cihaz çalıştırır çalıştırmaz aynı hatta gerilim düşüşü oluyor mu bakmalı.

Inverter ile tüm ev korunabilir sanırım ama maliyetli bir yöntem.

Sota Sota A Adem Helvacı size bilgi verecektir. Benim birikimim olan bir konu değil.
Ne söylesem eksik kalır.
evdeki bir çok pirizi mesela inverter her piriz için ayrı değli mi tüm hatta birden yaılacak bişey yok mu parafud gibi

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri