Scheppach HS100S Tezgah Testere

M Çevrimdışı

metehang

Yeni Üye
21 Mar 2024
3
23
Merhabalar,ben hobi amaçlı tezgah testere almak istiyorum. Daha önce ne bir araştırmam oldu nede el işim. Bazı marka ve modeller arasında kaldım başta Einhell TC-TS 200 tezgah testere siparişi verdim biraz araştırdıktan sonra hemen iptal ettim. Şuan 2 marka arasındayım 1.si Scheppach HS100S / 2.si Stanley SST 1800 kullanan veya daha önce araştırmış olan varsa sormak isterim aralarında ciddi bir fark var mı ? Fiyat olarak 1.si 6.800tl 2.si 12.000tl neredeyse 2 katı. Öğrenci olduğum için bütçem 10-12 bin tl iyi olanı almak her zaman benim için mantıklıdır ama ciddi bir fark yoksa neredeyse 2 katı ücreti ödemeyi mantıksız buluyorum. Fikirleriniz nedir acaba bu iki makine dışında tavsiyeniz olabilir mi yorumlarınızı bekliyorum.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Benim kişisel görüşüm bahsedilen 3 markanın da birbirinden makro farkları olmadığıdır. Bahsedilen ürünler bir dewalt olsa, bir bosch olsa, bir makita olsa neyse derim ama söz konusu stanley, einhell, scheppach ise en uygun olanı alın geçin derim.

Dikkat edilmesi gereken özellikle bıçak boyu ve bulunabilme oranıdır. Onun dışında üç makinadaki motorun birbirinden farklı olacağını sanmıyorum.

M Çevrimdışı

metehang

Yeni Üye
21 Mar 2024
3
23
Benim kişisel görüşüm bahsedilen 3 markanın da birbirinden makro farkları olmadığıdır. Bahsedilen ürünler bir dewalt olsa, bir bosch olsa, bir makita olsa neyse derim ama söz konusu stanley, einhell, scheppach ise en uygun olanı alın geçin derim.

Dikkat edilmesi gereken özellikle bıçak boyu ve bulunabilme oranıdır. Onun dışında üç makinadaki motorun birbirinden farklı olacağını sanmıyorum.

Bu fiyat bandında Bosch Professional GTS 254 diye bir ürün var. Onun hakkında bilginiz var mı ?

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Bu fiyat bandında Bosch Professional GTS 254 diye bir ürün var. Onun hakkında bilginiz var mı ?
Bosch pro serisi (Mavi olanlar) çoğunlukla tercih edilebilir ürünlerdir. Dayanıklılığı konusunda kolay kolay problem çıkarmaz. Ancak fiyat bandı derken biri 9800-10000 civarında, diğeri 6800. Aradaki farka değer mi derseniz bence yine değmez. Ayrıca bosch' un bir huyu vardır, alırken eksikliğini fark etmeyeceğiniz bir aparatı pakete dahil etmez, sonra o aparatı uçuk rakamlara ayrıca satar. Hatta bazen bulamazsınız.

M Çevrimdışı

metehang

Yeni Üye
21 Mar 2024
3
23
Bosch pro serisi (Mavi olanlar) çoğunlukla tercih edilebilir ürünlerdir. Dayanıklılığı konusunda kolay kolay problem çıkarmaz. Ancak fiyat bandı derken biri 9800-10000 civarında, diğeri 6800. Aradaki farka değer mi derseniz bence yine değmez. Ayrıca bosch' un bir huyu vardır, alırken eksikliğini fark etmeyeceğiniz bir aparatı pakete dahil etmez, sonra o aparatı uçuk rakamlara ayrıca satar. Hatta bazen bulamazsınız.

Stanley SST 1800W almaya karar verdim yorumlarınız için teşekkür ederim.

Geri
Üst Alt