Satılık QCY T1 Bluetooth Sıfır Kulaklık

L Çevrimdışı

lolman

Aktif Üye
26 May 2018
521
40
Sipariş verdiğim Qcy t1 Kulaklığı televizyona bağlayamadığım için satıyorum ürün sıfır hiç kullanılmadı. 2-3 ay beklemek istemeyip gümrük vergisi ve bozuk çıkma ihtimalini değerlendirmek isteyenler Aldığım fiyatta veriyorum . Tüm Telefonlar için uyumlu.Bluetooth 5.0 destekli Aşağıda Aliexpress linki

ee.jpg

M Çevrimdışı

m.menguc

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Televizyona niye bağlayamadınız hocam? Benzer bir ürünü ben de sipariş ettim ve TVde de kullanmayı düşünüyorum.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

cowin.jpg

emreuguz Çevrimdışı

emreuguz

Aktif Üye
9 Nis 2019
149
36
Kulaklık kaliteli duruyor, niye bağlayamadınız, akıllı telefonda felan test etmişmiydiniz. Fiyat bilgisi yazmıyor bir de..

L Çevrimdışı

lolman

Aktif Üye
26 May 2018
521
40
Kulaklık kaliteli duruyor, niye bağlayamadınız, akıllı telefonda felan test etmişmiydiniz. Fiyat bilgisi yazmıyor bir de..

Tvlerde neden olmadığını bende bilmiyorum televizyon görüyor ama bağlanmıyor. Evde başka bir kulaklığım daha var o da tv ye bağlanmıyordu . Sanırım tvlerdeki sistem değişik. Telefonlarda herhangi bir sıkıntı yok . Linkteki aldığım fiyatı istiyorum 135 lira

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Sizlere bir ürün tavsiye edeyim arkadaşlar , bizzat kullanıyorum. Aux çıkışı olan Tv'ye , Pc'ye , Hoparlöre , Ses sistemine aklınıza ne geliyorsa artık , yeter ki aux çıkışı olsun ? alın bu ürünü takın aux girişine blutooth kulaklığın keyfini çıkarın , aynı anda 2 kulaklık bile bağlanabiliyor ? takipsiz kargo dahil 30 tl , takipli kargo ile 42 tl

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt