Satılık Botech piko 600hd plus. - Satıldı -

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
C Çevrimdışı

cemel 

Aktif Üye
27 Nis 2018
311
43
? , teşekkürler beni düşündüğün için ustam, yinede bir görüşürüz dediğin gibi funcam ise bakalım. Bizi 1 yıl daha idare eder. Funcamda son zamanlar biraz sıkıntılıydı bazı lazım olan kanallar açılmadı halen öylemi bilmiyorum. O yüzden başka alternatif kanallara yönelmek istiyorum onlarda kodek hevc265 olunca bu seferde cihaz yetersiz kalıyor. Bakalım artık nasip...
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Aslında imkan olacak icone irone 4k alacan epey bi gider diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
? , teşekkürler beni düşündüğün için ustam, yinede bir görüşürüz dediğin gibi funcam ise bakalım. Bizi 1 yıl daha idare eder. Funcamda son zamanlar biraz sıkıntılıydı bazı lazım olan kanallar açılmadı halen öylemi bilmiyorum. O yüzden başka alternatif kanallara yönelmek istiyorum onlarda kodek hevc265 olunca bu seferde cihaz yetersiz kalıyor. Bakalım artık nasip...
Rica ederim sevgili cemel , funcam da cihazın kendi yazılımını yüklersen sorun olmuyor pek, bazı kanallar dediğin kanallarda .Çünkü funcam 1.34 (en son bu idi) ,ama dönüşüm yazılımları 1.32den yukarısına izin vrmiyor maalesef,internet ortamında dönüşümler yayılınca üreticiler önlem almaya başladılar ve SN hataları olmaya başladı :)
Ama basit bir cihaz olarak bana göre pikolar (GX6605s serisi) halen 1 numara ki zamanında kullanmadığım cihaz kalmamasına rağmen :) 265 kodek konusunda ,iptv konusunda kötü ,ama 100 liraya alınıp hemen hemen izlenen tüm kanalların olması da çok iyi ,hele motorlu anten varsa süper :) (köydeki motorlu antenimi getireceğim buraya zaten,karar verdim)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
İptv çalışıyor ama bana göre en iyi donanım montage işlemci ,İPTV konusunda yani.Hem güzel hem 265 desteği olan bir işlemci :ok

C Çevrimdışı

cemel 

Aktif Üye
27 Nis 2018
311
43
Funcam 1.32 de kısıtlı çözüyor değil mi, yoksa hiç mi çözmüyor dönüşümden sonra.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Funcam 1.32 de kısıtlı çözüyor değil mi, yoksa hiç mi çözmüyor dönüşümden sonra.
Ben genelde film izliyorum(varsa alt yazısını da indiriyorum) ,dönüşüm yazılımlarını kullanıyorum,şu an mesela QMAX var üzerinde,funcam da 1.32 ,benim şikayetim yok,pikonun yazılımını yüklersem 1.34 olur(veya en son ne ise) .
Yani dönüşüm yapıldığında ,funcam 1.32 ye kadar yazılımlar oluyor,ve gayet güzel çalışıyor ve çözüyor,internetten update etsen de SN hatası veriyor 1.32den sonraki yazılımlar ,mesela bendeki Qmax versiyon 2.55 ,bunu 2.8x yaptığımda SN hatası veriyor.

C Çevrimdışı

cemel 

Aktif Üye
27 Nis 2018
311
43
1.32 deyken astra 19 daki malumlar çözmüyor du update yapınca kanallar gelmişti evet. Ama 1.32 de halen çözdüğü kanallar oluyordu.

C Çevrimdışı

cemel 

Aktif Üye
27 Nis 2018
311
43
Bunun içinde farklı yazılım ve dönüşüm şart cihazda. Flash değişimi olsa gerisini kendim yaparım da asıl mesele flash işte.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt