Satılık Botech piko 600hd plus. - Satıldı -

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
C Çevrimdışı

cemel 

Aktif Üye
27 Nis 2018
311
43
teraspy teraspy ustam bilemedim alsam iyi olur ama evdeki cihazla belki 5-10 kanal ancak izlemişimdir başkada cihazı hiç kullanmadım tap taze duruyor. TV kendinden uydulu olduğu için tvden bakarım. Ben birde hevc265 kodekli cihaza bakıyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
teraspy teraspy ustam bilemedim alsam iyi olur ama evdeki cihazla belki 5-10 kanal ancak izlemişimdir başkada cihazı hiç kullanmadım tap taze duruyor. TV kendinden uydulu olduğu için tvden bakarım. Ben birde hevc265 kodekli cihaza bakıyorum.
Ben belki işine yarar diye düşündüm açıkçası,bir de 5-10 kanal olarak değiştirdim yazını :)

C Çevrimdışı

cemel 

Aktif Üye
27 Nis 2018
311
43
Aynen çok az kullandım cihazı, sadece maça bakmak için almıştım. Bazen mesai denk gelen günlerde de bakamadım zaten. Ancak 5-10 ma.. işte o kadar, şimdi boş duruyor.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Aynen çok az kullandım cihazı, sadece maça bakmak için almıştım. Bazen mesai denk gelen günlerde de bakamadım zaten. Ancak 5-10 maç işte o kadar, şimdi boş duruyor.
İhtiyacı olan birine ver diyeceğim ama,kime vereceksin ,köylük yer olsa mutlaka bulunur da,şehirde zor.Mesela 6-7 ay önce bir arkadaşım dm500 vermişti,köyde halen kullanılıyor cihaz.

C Çevrimdışı

cemel 

Aktif Üye
27 Nis 2018
311
43
Bende zaten birisine vermeyi düşünüyorum köyde kalıyor.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Freeserver ile bakmaya çalışıyorum fakat pek tat vermiyor. Zaten flash boyutu küçük olduğu için biraz kasıyor cihaz, hatta bazen kitleniyor fiş çıkart tak yapıyorum.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Bende zaten birisine vermeyi düşünüyorum köyde kalıyor.
Freeserver ile bakmaya çalışıyorum fakat pek tat vermiyor. Zaten flash boyutu küçük olduğu için biraz kasıyor cihaz, hatta bazen kitleniyor fiş çıkart tak yapıyorum.

Aşağıda digiulama digiulama bir soru sormuştu sana :ok

C Çevrimdışı

cemel 

Aktif Üye
27 Nis 2018
311
43
Aşağıda digiulama digiulama bir soru sormuştu sana :ok

Evet gördüm özelden yazdım ona, sağolasın teşekkürler. Sana yazamıyoruz ama ?

C Çevrimdışı

cemel 

Aktif Üye
27 Nis 2018
311
43
Nedenini bilmiyorum ben denk gelmedim herhalde o konuya, saygı duyarım tabiki de, yaş kaç ustam?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri