Şarjlı dikey süpürge

Z Çevrimdışı

zagoba

Yeni Üye
4 Ağu 2020
5
34
Arkadaşlar herkese Merhaba
Şarlı dikey süpürge almak niyetindeyim.Aletin çekiş gücünün yüksek olması önceliğim.internette baktığımda yanıltıcı bilgilerle karşılaşmaktayım.
bu konuda öneri ve tavsiye verebilecek görüşlere ihtiyacım var.
şimdiden teşekkürler

ramchomania Çevrimiçi

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,097
40
Bütçeniz yeterli ve komple evi süpürmek gibi bir niyetiniz var ise Dyson Xiaomi olabilir

Ben iki gün önce eşime Tefal aldım bugün ulaştı elimize

Beklentimiz çocukların döktüğü kırıntıları alsa yeter diyorduk normal süpürge ile süpürülen yerlerden de tekrar toz topladı bizim için yeterli ömrü ne kadar uzun sürer bilmiyorum

F Çevrimdışı

furkangeze 

Yeni Üye
18 Kas 2021
49
34
Viomi A9 kullanıyorum ucundaki LED aydınlatma ve turbo başlığı ile gayet güzel, fiyat performans ürünü bence. 90 metrekare evi rahat süpürüyor fakat halıları süpürürken gereğinden fazla zorlanıp şarjı bitebiliyor. Ben süpürünce problem yok fakat temizliğe yardıma gelen hanımefendi normal süpürge gibi halıda oyalanınca yetmeyebiliyor.

S Çevrimdışı

sisperdesi 

Aktif Üye
28 May 2022
255
29
Roidmi dreame xiaomi tefal ve lg deneyimlemis birisi olarak ve paralar dokerek dyson v15 aldık kafamız rahat. Tefal en son cikan ürün de çok güzel ama aşırı ağır ve bir süre sonra kol ağrısı yapıyor. O yüzden. Ayrıca lg anlatıldığı kadar güçlü de değil. Birde v12 ve v15 arasında fiyat farki fazla olmadığı için bizim satın alma zamanimizda v15 tercih ettim.

Bu arada robot süpürge olarakta lydsto r1 var bende onuda düzenli kullandığım için sarjli supurge ve ikisi tertemiz ev

N Çevrimdışı

Nimetullah 

Aktif Üye
18 Mar 2022
50
37
Birde bosch ultimate seri 8 kullanan varmi o urunu cok merak ediyorum 2 bataryali hizli sarz olayi gercekten anlamlimi kullanmi nasil simdiden tesekkur ederim

Fair Play Çevrimiçi

Fair Play 

Süper Üye
4 Şub 2021
556
biraz konu hortlatalım. Dyson bu işin apple mıdır? Ver parayı bak rahatına mıdır? Yoksa gereksiz pahalı, bak şu f/p ürünü dediğiniz var mı?

evrenatabek Çevrimdışı

evrenatabek 

Süper Üye
19 Eyl 2018
64
46
biraz konu hortlatalım. Dyson bu işin apple mıdır? Ver parayı bak rahatına mıdır? Yoksa gereksiz pahalı, bak şu f/p ürünü dediğiniz var mı?
Dyson çekim gücü yerinde ve bazende gereğinden fazla iyi.
Bu kadar parayı verince evde toz tepesi olmuşları önce faraşla alınıyor. Evdeki eski süpürge ile
5-10 yıl sonra siklon bölümünde kirler birikiyor. Dysonda siklon bölümü kapalı mühürlü açamıyorsun
İnat edilince açılıyor
Açılmadan matkaba fırça bağlayıp içine sokunca %1 kaçmış ve yapışmış kirleri temizleyince eski haline geliyor.
Yedek parçada makine gibi pahallı olunca. Temizlik işini yapan tamirciler var.

turkomans Çevrimdışı

turkomans 

Aktif Üye
8 Ara 2019
148
31
Vestel Yıldız S9000 kullanıyorum. Mart 2022’de Migros’ta 2800 liradan 2000 liraya düşmüştü hemen almıştım. Halen çekim gücü ve bataryadan eksilme olmadı. Fırçası da kolay temizleniyor. Eğer uygun bulursanız tavsiye ederim.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri