Sandisk 32 GB USB Bellek 3 Lü 128 TL!

N Çevrimdışı

NBKpro 

Aktif Üye
15 May 2021
191
Öncelikle linki paylaşayım

Bildiğimiz SanDisk'in Cruzer Blade serisi plastik aksamlı USB Belleği. Evet USB 2.0 olması bir eksi yön sayılabilir. USB 3.0 hatta USB 3.2'ler piyasada. Ancak gündelik işler için 2.0 yeter diye düşünüyorum. Bundan 1-2 yıl önce 32 GB bellekler 29 TL'ye 64 GB bellekler 35 TL'ye satılıyordu fakat günümüz koşullarında tanesi 43 TL'ye gelen bu ürün avantajlı oluyor. Yıllar önce bunlardan birinin içini açtığımda küçük bir elektronik kart üzerine kurulu devre yerine Micro SD kart büyüklüğünde siyah bir zımbırtı ile karşılaşmıştım. Yani köşeli eski Kingston Data Traveller'lar gibi ömürlük değil. Fakat iş görmez de denemez. Amazon Prime gerektirmeyen ücretsiz kargosu da var. Kargo ücreti yazıyor fakat en son fiyattan düşüyor indirim olarak bilginiz olsun.

71TxKYBCBKL._AC_SY879_b90e8fa37a5c9de3.jpg

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,610
3-5 basit dosya için kullanacaksanız evet.
Ama yok toplu dosya transferini 30 dk beklerim diyorsanız alın.
Piyasada yüksek hızlı bellek bulabilmek mesele gerçi ama bu modelin ne olduğunu bilin diye yazdım.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Sandisk Tavsiye etmiyorum üretim hatalı ürün çıkma olasılığı yüksek yazma silme özelliği uçan f.bellek .

üzerine yazdırmıyor sildirmiyor elimde kaldı içinde ne varsa alabiliyorum sadece yazmak silmek yok.

3-5 kullanımdan sonra arızalandı garantiyi aradım gönderin değiştirelim dediler dedim hassas veri var.

O zaman kır parçala bize öyle gönder dediler kargo parası bellek parası kadar dedim kalsın o zaman :kiskis

Bellek arızalı kendileri de kabul ediyor yenisini göndermek yerine kır parçala illa eskiyi bize gönder diyen firma.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
20 yıllık Kingston 4 GB f.bellek var hala çalışıyor çok sağlam yapmışlar şimdi nerde eski ürünler.

Çabuk bozulsun millet yenisini alsın planlı eskitme yapılıyor dünya elektronik çöplüğü oldu ..

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri