Samsung WW10N644RPX çamaşır makinası hakkında fikri olan varmı?

L Çevrimdışı

lones33

Yeni Üye
6 May 2019
2
50
Merhabalar..Samsung WW10N644RPX/AH ürünü ile ilgili olumlu ya da olumsuz tavsiyelerde ihtiyacım var...
Alternatif olarak Electrolux EW6F3146EB düşünüyorum... önceligim Samsung..siz olsanız hangisini düşünürsünüz, neden?

M Çevrimdışı

Memory42

Yeni Üye
16 Nis 2019
44
35
Samsung da dediğiniz modele bende bakmıştım kullanıcısı değilim ama ürün teknik açıdan güzel ses desibeli, enerji ve su sarfıyatı gayet makul 10 yıl motor garantisine sahip olması köpük teknolojisi ve sanırım seramik resistanslı diye biliyorum. Bunlar ürünün avantajları sadece akıllı kapak olayı çok mantıklı gelmiyor o da ilk on dakika içinde işinize yarıyor ki onun yerine buharla tazeleme olsa daha iyi olurdu tavsiye olarak.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,258
evimizde 6 yildir samsung camasir makinasi kullaniyoruz.

genel olarak makineleri sessiz calisiyor.
elmas kazan kullanilmasi sayesinde giysilerde tiftiklenme,delme yasanmiyor.
10 yil motor garanti var.
3 yil urun garantisi, ucret farki verilecek +4 yil garanti uzatma hakkiniz var.
+4 opsiyonunu kesinlikle alin.

2-3 ay once kullandigim makinanin kazaninin normalin ustunde salinmaya basladi.
aradim servisi gelip kazan,tambur komple değişip gittiler.

L Çevrimdışı

lones33

Yeni Üye
6 May 2019
2
50
Samsung ile ilgili çeşitli internet sitelerindeki çok olumsuz yorumlar kafama takıldı...Fakat o sitelerdeki yorumlara bakarsak hanım çamaşırları elde yikayacak... sonuç olarak risk görmeme rağmen bugün internetten sipariş verdim...Samsung ile ilgili deneyimlerimi süreç ile beraber aktarmaya çalışırım... Teşekkür ederim ilginize ve hızlı geri dönüşe...

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,258
Samsung ile ilgili çeşitli internet sitelerindeki çok olumsuz yorumlar kafama takıldı...Fakat o sitelerdeki yorumlara bakarsak hanım çamaşırları elde yikayacak... sonuç olarak risk görmeme rağmen bugün internetten sipariş verdim...Samsung ile ilgili deneyimlerimi süreç ile beraber aktarmaya çalışırım... Teşekkür ederim ilginize ve hızlı geri dönüşe...
Urun hakkinda geri donusu mutlaka bekliyoruz.
Internet ortaminda cok fazla bilgi kirligi olduğunu dusunursek.
kullanici yorumlari cok onemli.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri