Samsung Vestel Phılıps ürünleri hakkında tavsiye

B Çevrimdışı

batarist

Yeni Üye
22 Ara 2017
24
Ado' Alıntı:
batarist' Alıntı:
Ado' Alıntı:
SAMSUNG panelli bir PHILIPS alacağıma, SAMSUNG panelli bir SAMSUNG alırım azizim. :ok:

Çok teşekkür ederim, bu mu7000 serisind eışık sızması şikayeti çok dikkatimi çekiyor :(

O iş biraz, ne kadar takıntılı olduğunuzla paraleldir azizim. Zira Işık sızması olmayan tv yoktur (LCD TV)

Evet hocam haklsiniz. Isik sizmasi olayi sorundan ote lcd tv ler ile alakali birseymis. Suan da 43mu7000 ile 43uj701 arasinda gel git yapiyorum kac gundur. Kafa gitti valla. Tv ye de ihtiyac var. Nasil yapicam bilemedim bir turlu :/

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
batarist' Alıntı:
Ado' Alıntı:
batarist' Alıntı:
Çok teşekkür ederim, bu mu7000 serisind eışık sızması şikayeti çok dikkatimi çekiyor :(

O iş biraz, ne kadar takıntılı olduğunuzla paraleldir azizim. Zira Işık sızması olmayan tv yoktur (LCD TV)

Evet hocam haklsiniz. Isik sizmasi olayi sorundan ote lcd tv ler ile alakali birseymis. Suan da 43mu7000 ile 43uj701 arasinda gel git yapiyorum kac gundur. Kafa gitti valla. Tv ye de ihtiyac var. Nasil yapicam bilemedim bir turlu :/

Tavsiye de benim hoşlandığım bir şey değil :kıskıs:

B Çevrimdışı

batarist

Yeni Üye
22 Ara 2017
24
Merhabalar. Daha once de sizinle tv tercih konusunda konusmustuk, sagolun yardimci oldnz. Fakat simdi baska bisey sormak istiyorm. O zaman uhd tv ve 2500 e kadar limitim vardi. Fakat simdi islerm biraz degisti ve limitimi 1500 2000 arasi ve fullhd olarak degiatirmek zorunda kaldim. Daha once konustuklarmz ve yorumlariniz yine gecerlimidir. Yoksa fullhd icin soyleyebileceginiz birsey varmidir. Cunku bu fiyat aralaiginda genellikle vestel buldum. Yine de soraym dedm

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
batarist' Alıntı:
Merhabalar. Daha once de sizinle tv tercih konusunda konusmustuk, sagolun yardimci oldnz. Fakat simdi baska bisey sormak istiyorm. O zaman uhd tv ve 2500 e kadar limitim vardi. Fakat simdi islerm biraz degisti ve limitimi 1500 2000 arasi ve fullhd olarak degiatirmek zorunda kaldim. Daha once konustuklarmz ve yorumlariniz yine gecerlimidir. Yoksa fullhd icin soyleyebileceginiz birsey varmidir. Cunku bu fiyat aralaiginda genellikle vestel buldum. Yine de soraym dedm

FHD tv ler için gelecek yok ifadesini kullansak da, FHD panel üretimi tam gaz devam etmekte. Aslında bir dönem yavaşlatmışlardı ancak anladığım kadarıyla yayıncı kuruluşların UHD yayın stratejilerini ağırdan almaları üreticilerin fikrini değiştirmesine neden oldu.

Bu anlamda FHD panel almanızda tereddüt etmenizi gerektirecek bir durum yok.

GEÇİCİ mantığı ile tv alacaksanız AWOX da araştırabilirsiniz. Oldukça ekonomik ve CMO panellibir tv dir.

Geri
Üst Alt