Samsung TV Netflix Sorunu

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Sanırım TV sürümü eski olmasından kaynaklı bir durum buna güncelleme tarzı bişe yapabiliyor muyuz bilmiyorum. TV Kayseri'de kardeşimin TV si . Netflix e girince ilk hesap hangisi ise ona giriyor hesap değiştirme kategori kısmına ulaşamıyor. Netflix canlı yardım ile görüşmüş TV nin sürümüyle alakalı demişler m

img-20180602-wa0103-jpg.jpg

img-20180602-wa0093-jpg.jpg

unreleased Çevrimdışı

unreleased 

Aktif Üye
7 Ocak 2018
422
Tam emin değilim ama kardeşinizin televizyonundaki Netflix uygulamasının flash tabanlı olması lazım, yeni sürüm ise html5 tabanlı.
Yani Samsung'tan eski televizyonun yazılımını tekrardan yazmasını istiyoruz ki bunu da hiç bir firmanın yapmayacağını biliyoruz.:hmm

Size bir tane daha Mi Box yolu gözükmüş hocam.:kiskis

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,623
Tam emin değilim ama kardeşinizin televizyonundaki Netflix uygulamasının flash tabanlı olması lazım, yeni sürüm ise html5 tabanlı.
Yani Samsung'tan eski televizyonun yazılımını tekrardan yazmasını istiyoruz ki bunu da hiç bir firmanın yapmayacağını biliyoruz.:hmm

Size bir tane daha Mi Box yolu gözükmüş hocam.:kiskis

Koca Netflix Flash mı kullanmış gerçekten?
İçerik sağlayıcılar iyi güvenmiş yine.
Steve Jobs rahmetli az konuşmadı Flash hakkında. :hihi

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Alternatif olarak 1. profil ile 2. profilin sırasını değiştirebilirsiniz, tabii bunu yapınca geçmiş izledikleriniz, hangi bölümde kaçıncı dakikada kaldığınız vs. sıfırlanacak hocam.:bilmiyom
evet şimdi 3 profil var ilki benim. bu son profili de babam için acacağım 4. profil yane. tvden izleyen babam. profillerin yeri değişmiyor bu tvde ilk profile giriyor yane benim profile. katagoride çıkmadığı için babam rastgele filmlere giriyor bakıyor çıkıyor bende de sürekli yarım kalmış film olarak gözüküyor ve gıcık oluyorum :sirit . bir profili babayla bile paylaşmak sıkıntıymış yahu :haha .
Bir ara hintli vardı sürekli hint filmi izliyordu onu kovduk şimdi de babam benim profilde :hihi

unreleased Çevrimdışı

unreleased 

Aktif Üye
7 Ocak 2018
422
evet şimdi 3 profil var ilki benim. bu son profili de babam için acacağım 4. profil yane. tvden izleyen babam. profillerin yeri değişmiyor bu tvde ilk profile giriyor yane benim profile. katagoride çıkmadığı için babam rastgele filmlere giriyor bakıyor çıkıyor bende de sürekli yarım kalmış film olarak gözüküyor ve gıcık oluyorum :sirit . bir profili babayla bile paylaşmak sıkıntıymış yahu :haha .
Bir ara hintli vardı sürekli hint filmi izliyordu onu kovduk şimdi de babam benim profilde :hihi
İyi yönünden bak abi ya en azından yabancıya gitmemiş hesap.:kiskis

Aslında streaming stickler burada da uygun fiyata satılsa onlardan önermek isterdim ama Chromecast 2 neredeyse Mi Box fiyatına satılıyor ülkemde.:durt

Geri
Üst Alt