Samsung TV Kullanıcıları için - kanal listesi ve düzenleme programı

W Çevrimdışı

whiteMU

Yeni Üye
8 Eki 2018
20
45
Bir üye Samsung tv için kanal listesi lazım dediğinden,bir yakınımızda samsung tv olduğundan belki sonra bize lazım olur diye.........
işine yarayanlar bilgi atsın..verilen linkteki olmadıysa,kendiniz bulduysanız atarsınız link sonra lazım olur Samsung kullananlara.

kanal liste

iki çeşit farklı modeldir,liste kendisine olmayanlar kendi modeline baksınlar.
Samsung 4k turksat sıralı kanal listesi

...
...
Samsung .scm kanal liste düzenleme

program linki
(
Yazılım eski C,D,E serisi dahil yeni F serisini ve sonraki birçok Samsung Smart tv modelini desteklemektedir. Tv kanal liste formatınızın scm yada seix olmasına dikkat edin. ) .

NOT
Samsung tv'de aldığınızı yedekleyin. kullanmadığımdan bilemem ile düzenlersiniz.
deneyenler tecrübesini yazarsa bilgi olur.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa3570956102a64511.png

Son düzenleme:
teraspy Çevrimiçi

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,261
64
Samsung kullanmıyorum,yok zaten bende, ama beğendim,çünkü alıntı yaptığın yeri link olarak göstermişsin,hoşuma gitti,tebrik ederim :smile:

W Çevrimdışı

whiteMU

Yeni Üye
8 Eki 2018
20
45
Samsung tv sahibi olanlar A Ado adem abimizi buraya transfer etmeye çalışıyom bakalım nolcek:bye
Vestelden kopip gelcekmi :sirit (normalde benim tv vestel değil ama sorumlusu):mutlu
size yazılım ve kanal listesini kaynağından verecek muhtemel ama pek gerekirmi bilmem:bilmiyom

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Samsung tv sahibi olanlar A Ado adem abimizi buraya transfer etmeye çalışıyom bakalım nolcek:bye
Vestelden kopip gelcekmi :sirit (normalde benim tv vestel değil ama sorumlusu):mutlu
size yazılım ve kanal listesini kaynağından verecek muhtemel ama pek gerekirmi bilmem:bilmiyom
Selam seninle T toydosakni arasındaki bağ nedir?
yazım şekli aynı, konuşma şekli aynı, noktalama aynı, virgül aynı, renklendirme aynı, link gösterme aynı, emojiler aynı, onlaine girşleriniz aynı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri