Samsung Tizen Servis Menüsü ile Tvde Kapalı Özellikler Açılabilr Mi?

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,541
1 Defa servıs menusuyle oynadım renk kalıbrasyonunu bozdum.

ne yaptıysam duzelmedı (default hale getırme,format vs) en sonunda yurtdısı forumdan kalıbrasyon resmını buldum.

servıs menusunden resımı gosterınce normale bındı.

bırdaha servıs menusumu asla :hihi

cocaine Çevrimdışı

cocaine

Aktif Üye
1 Haz 2019
161
32
1 Defa servıs menusuyle oynadım renk kalıbrasyonunu bozdum.

ne yaptıysam duzelmedı (default hale getırme,format vs) en sonunda yurtdısı forumdan kalıbrasyon resmını buldum.

servıs menusunden resımı gosterınce normale bındı.

bırdaha servıs menusumu asla :hihi
Aynen macera aramamak lazim :hihi

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,541
HDMI renk kalıbrasyonu bozulursa duzeltmek ıcın ılgılı resım budur.

8x8bwcheck.jpg

A Çevrimdışı

A.Bozoğlu 

Süper Üye
25 Eki 2017
623
Bir dönem samsung wave telefonlarda "BADA" işletim sistemi kullanılıyordu, Sonrasında yerine Tizen geliştirildi, kendi işletim sistemimizi kullanacağız dediler ama Android işletim (google) sistemine teslim oldular ve tizen artık samsung akıllı telefonlarda değil, sadece akıllı saatler, tv ve bazı medya oynatıcılarda kullanılıyor.

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
Hıc bulasma :hihi

Bluetooth fonksıyonunu acmak ıcın gırdım basıma ıs actım :)
Bende bizimkinin servis menüsünü kurcaladım girebildiğim yerlere girdim. Bluetooth microdimming açtım. Sesi 10×2 watt tan 15×2 watt a çıkardım. Az bişi artma oldu. Panel ayarlarında mirrora bastım ekran ters dönünce ufak bir kalp krizi ve babadan azar ne yapıyon oğlum ??

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Bir dönem samsung wave telefonlarda "BADA" işletim sistemi kullanılıyordu, Sonrasında yerine Tizen geliştirildi, kendi işletim sistemimizi kullanacağız dediler ama Android işletim (google) sistemine teslim oldular ve tizen artık samsung akıllı telefonlarda değil, sadece akıllı saatler, tv ve bazı medya oynatıcılarda kullanılıyor.
Sevgili A.Bozoğlu ,tizen de bir linux değilmi acaba,çok incelemedim açıkçası,bilmediğimden soruyorum :)
@Herkese;
Bu arada adının "android" olduğuna bakılmasın,kesinlikle linux işletim sistemidir bana göre,ama android olarak tutuldu,aşağıdaki konuda bahsetmemin nedeni de buydu aslında,adamlar linux çekirdeğiyle oynayıp,birkaç düzenleme ile adını koyup,tüm dünyaya "android" olarak tanıttılar,neyse konuyu dağıtmayayım sustum :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt