Samsung televizyon güvenlik kemeri için hangi vida olur?

sanko86 Çevrimdışı

sanko86 

Süper Üye
28 Ocak 2020
1,377
37
Güvenlik kemeri elimde mevcut fakat Samsung televizyon için arkada yer alan vida nasıl olmalı bilmedim.Güvenlik kemeri içinden çıkan vidakısa daha uzununu bulup aldım ama oda yuvaya olmuyor sanırım farklı bir şekli var.Bu konuda bilgisi olanlardan destek bekliyorum.

sanko86 Çevrimdışı

sanko86 

Süper Üye
28 Ocak 2020
1,377
37
Vesa vida buldum nalburda ama sorun şu kaçlık lazım samsung için onun bilgisi yok hiç bir yerde :)

istanbul Çevrimdışı

istanbul

Süper Üye
7 Kas 2019
1,059
Bunlardan bir olabilir mi ?

Amazon product ASIN B08C2FTW6P

Son düzenleme:
sanko86 Çevrimdışı

sanko86 

Süper Üye
28 Ocak 2020
1,377
37
Samsung yetkili servisi ara sor yada e-mail at cevap bekle ustaların bir fikri vardır By_Trol By_Trol F fikoloji TEKNOwest TEKNOwest
Servis bilgi vermiyor biz gelip montaj yaparız isterseniz diyor.
Bunlardan bir olabilir mi ?

8*25 ve 8*50 olanı bugün alıp denemeyi planlıyorum.

istanbul Çevrimdışı

istanbul

Süper Üye
7 Kas 2019
1,059
orta sertlik sakız veya benzeri ile ölçü almanız . ( vida eni ve dişi kalınlığı için )
boy kısmınada kulak çubuğu ile ölçü almanız . ( vida boyu uzunluk için )
ve diğer boyu uzunluğu pay verme ? hesabı .
dikkat : vida boyu uzunluğu şase durumu kısa devre olabilir ( göz önünde bulundurmanız ? ) hesabı yapılması

Son düzenleme:
sanko86 Çevrimdışı

sanko86 

Süper Üye
28 Ocak 2020
1,377
37
Kolayı var evde metre varsa boydan boya vida deliğini ölç genişlik kaç mm çıkarsa o vidayı alacaksın 8'lik 8mm çıkar pratik bilgi

dış kısmı geniş içe doğru dar olan bir yapısı var o yüzden dıştan ölçüm yapmak sağlıklı olmadı.
orta sertlik sakız veya benzeri ile ölçü almanız . ( vida eni ve dişi kalınlığı için )
boy kısmınada kulak çubuğu ile ölçü almanız . ( vida boyu uzunluk için )
ve diğer boyu uzunluğu pay verme ? hesabı .
dikkat : vida boyu uzunluğu şase durumu kısa devre olabilir ( göz önünde bulundurmanız ? ) hesabı yapılması

Bugün 8*50 olan vida ile deneme yapacağım olmazsa sakız ve kulak çöpü mantıklı geldi.

sanko86 Çevrimdışı

sanko86 

Süper Üye
28 Ocak 2020
1,377
37
Evet Samsung tu7000 serisi televizyonun güvenlik kemerini m8*30 vida ila sorunsuz montajladım. Duvara montajlı değilse güvenlik kemeri faydalı olacak tavsiye ederim.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt