Samsung Monitör Ürünü İçin Yetkili Servisin Keyfi Tutumu. (Youtube Video İçerir)

UnicornKnight Çevrimdışı

UnicornKnight

Yeni Üye
3 Eyl 2021
2
40
Adem abi günaydın.

Bu sabah daha erken saatlerde YouTube'da ilgili videonun altındaki yorumlar kısmında dün mesai saati bitmeden evvel E-Devlet üzerinden Büyükçekmece İlçe Tüketici Hakem Heyeti'ne yapmış olduğum çevrimiçi müracaat ile ilgili evraklarımı buradan özel mesaj ile seninle paylaşabileceğimi söylemiştim. Fakat sanırım buradaki özel mesaj alımını kapatmışsın, söz konusu evrakları sadece sana ulaşabilecek şekilde (zira kimlik, adres bilgisi vs gibi şeyler olan bir evrakı genele açık şekilde paylaşmak istemiyorum) nasıl gönderebilirim, bunun için kullanabileceğim bir e-posta adresini paylaşman mümkün olabilir mi? Ayrıca bir hususu daha paylaşmak gerekirse, ben ilgili dilekçede ücret iadesi talep ettim fakat bunu misliyle değişim (eşdeğer teknik özellikleri haiz ürünleri Samsung Odyssey G7 monitör, bunu talep edebiliyor muyum?) olarak düzeltmek adına ilk başvurumu iptal edip tekrar en başından bir başvuru yapabilir miyim & yapmalı mıyım? Biliyorum çok zahmet veriyorum, ancak mevcut başvurumdaki dilekçemi ve evraklarımı da inceleyerek rehberlik edebilir misin?

Birçok defa belirttiğim üzere konu ile ilgin, alakan, işbu video ve içeriğindeki emeğin, yardım ve yol göstermelerin için tekrar tekrar teşekkürlerimle. Minnettarım abi, varolasın.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri