Samsung M7 Bulutlanma Problemi

Umut Barış Çevrimiçi
23 Kas 2017
20,903
Hayir. Siyah ekran oluyor. Samsung monitör kendi ana sayfasına dönüyor. Aoc 23 inc monitörde siyah kalıyor.

Altta hata veriyorsa göremem. Ama bilgisayari tekrar açtığımda bir hata veya hata raporu almıyorum.

Ekran karti MSİ Armor Rx580 8gb Oc

Monitörler siyah ekran olduğunda pc çalışmaya devam ediyor. Sistem kapanmıyor. Ama Bilgisayarin fanlari aşırı hizli çalışmaya başlıyor. Benim kasa dandik havalandirma problemli yan kapagini bir acik bırakıcam. Herseyden once bir format atmam lazim zaten.

Enistem televizyon tamircisi dun monitöre bakti. Bu sorun dedi. Bunlarin panelleri yapisik dedi. Arkasinda folyo gibi bisey dedi ondan var dedi uretim zamaninda bunu yapistiramislar ondan dolayi bunu yapıyor dedi. Birde ledleri adam gibi dizmemisler dedi.

Hatta Samsunga baya sovdu ulan dedi kac yıldır televizyoncuyum samsung kendini bir duzeltemedi. Televizyon yapamıyorlar dedi. Bu konuda en iyisi Lg dedi 🙂

Yani sorunlu olduğunu oda soyledi. Ama fiyatina gore özellikleri iyi dedi.

Bu arada Sikayetvar.comda Samsung'a bu durumu sikayet ettim bakalim tutumlari ne olacak.

Gerçekten amazona iade etsem hem 3 gun kullandim. Hemde indirimli aldığım fiyattan bana geri ödeme yapacak.

8300 e aldığım monitörü vatandan gidip alsam 9300 tl ye almis olacam hemde 2023 modelini verecek.

Sorunsuz cikacagida meçhul ayrica 3 taksit yapıyor.

Muhtemelen samsung sorun değil diyecek veya amazona iade edin diyecekler. Çünkü aldigimda bir teknik soru icin Samsungu aramıştım.

Boyle böyle sikayetler var. Ayni sikayetleri yasarsam ne yapicam dedim. Sizinle mi iletişime geceyim dedim. Hayir. Aldığıniz yere iade edin demişlerdi 🙂

Hayir. Saticinin suçu ne ? O mu üretiyor ? O iade bile alsa yine sana gonderecek. 🙂
Değişim sürecinde de tedarik satıcı üzerinden gerçekleşiyor diye hatırlıyorum.
Bence bu panelle devam edin, çünkü bu paneli iade etseniz aynı özelliklerde panel bulamayabilirsiniz.
Değişim deseniz o zaman gelecek olanda da olma ihtimali var.
Hiç ellemeyin bence.

P Çevrimdışı

piyanist89

Yeni Üye
17 Eki 2024
9
35
Değişim sürecinde de tedarik satıcı üzerinden gerçekleşiyor diye hatırlıyorum.
Bence bu panelle devam edin, çünkü bu paneli iade etseniz aynı özelliklerde panel bulamayabilirsiniz.
Değişim deseniz o zaman gelecek olanda da olma ihtimali var.
Hiç ellemeyin bence.
Amazondan aldim. Amazon değisim yapmıyor. İade yapıyor direk. Ama Samsung alir monitöru Amazon ile görüşüp değişim yaparsa bilemem.

Aslinda değisimden ziyade samsung bunun sadece panelini değişemiyor mu ?

P Çevrimdışı

piyanist89

Yeni Üye
17 Eki 2024
9
35
Panel değişse bile öyle değişmez ki.
Aydınlatmasıyla beraber bir blok parça halinde gelir.
Yaşadığınız yer İngiltere, Amerika falan olsa neyse.
Oralarda tüketici kanunları daha sağlam diyorlar.
Abi türkiyede adam Vuruyorlar adamı saliyorlar kim ipler tüketiciyi 🙂 gerçe bir ada heyete vermistim bankayi parayi geri yatırmışlardi kart aidatı muhabbetine 🙂

Zaten monitörde ne kaldi ki bir elektrik devresi 😀

Geri
Üst Alt