Samsung Galaxy S8+ ve Samsung Galaxy S10+

Pixel Teknoloji Çevrimdışı

Pixel Teknoloji

Aktif Üye
1 Eki 2018
369
Her iki telefonu da halef, selef yöntemiyle kullandım :sirit S8+ gerçekten bir amiral gemisi idi. Çok verimli ve çok üstün özelliklere sahip bir telefon. Üstüne 2 model çıkmış olmasına rağmen harika bir deneyim sunuyordu bana. Ancak ekranın bir kısmını kırdıktan sonra küstük birbirimize :sirit Bunun sonucunda güzel bir ön sipariş kampanyası ile S10+ aldım. 2 haftadır deneyimliyorum şu ana kadar beklediğimden daha fazla tatmin etti beni. Sorularınıza açığım, elimden geldiğince bu iki model ile ilgili fikir vermeye çalışacağım.

Not: S9+ modelinin S8+ tan çok bir fazlası olmadığı için yükseltmeye değer görmemiştim. S10+ ta ise ciddi bir fark yaratıldığı için üzerinde pek düşünmeden geçiş yaptım :sirit

S10+ Detaylı inceleme konusu : Samsung Galaxy S10+

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

Frenzy 

Aktif Üye
11 Mar 2019
493
40
Hayırlı olsun öncelikle. Beklediğinizden daha fazla tatmin eden kısımları biraz detaylıca anlatabilir misiniz hocam?

Pixel Teknoloji Çevrimdışı

Pixel Teknoloji

Aktif Üye
1 Eki 2018
369
Teşekkürler :)

Açıkçası kamera konusunda Mate 20 Pro kadar performans beklemiyordum. Biraz altında olur diye düşünüyordum. Evet genel performansta bir tık altında ancak birçok noktada daha tatmin edici. Gele bir geniş açılı çekim modu var ki kesinlikle mükemmel ötesi :) Pil performansı çok iyi, şarjda bile sıfır ısınma şu ana kadar. Kişiselleştirme konusunda da çok iyi işler çıkarıyor. Telefonun neredeyse her noktasını kişiselleştirebiliyorsunuz. Ayarlar detaylandırılmış.

Hayırlı olsun öncelikle. Beklediğinizden daha fazla tatmin eden kısımları biraz detaylıca anlatabilir misiniz hocam?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri