SAMSUNG Galaxy S4 Ekran kırıldı

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Arkadaşlar Aldığım ilk ve tek akıllı telefonum olan Samsung Galaxy S4 ü arabadan inerken yere düşürdüm, dokunmatik ekranı kırıldı, telefon çalışıyor, ana panel sağlam, internete baktım dokunmatik panel satılıyor.

Daha önce değiştirmiş olan var mı?

Kendim yapmak istiyorum ama (malum ruhumuzda var söküp parçalamak) sipariş edip sökmeden evvel sizlere bir danışayım dedim.  :ok:

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,406
Cvp: SAMSUNG Galaxy S4 Ekran kırıldı

Uzulerek Soyluyorum Yapamazsın Gereklı Ekıpman Eksıklıgı Nedenıyle

Fon Makına , Utu , Vakumlu Fırın , Ultravıole Lamba Duzenegı , Dokumantık + Panelın Yapısmasını Saglayan Jel Adını Unuttum , Gaz Yagına Benzer Bır Bır Solusyon Temızlık ıcın

Ilk Basta Bunlar Gerekmekte

Bırde Ince Iscılık Lazım , Dokumantıgı Panelde Ayırmak ıcın :kıskıs:

Sen Bana Yolla Yapılacak En Uygun Fıyata Yaptırır Yolarım Gerı :)

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Cvp: SAMSUNG Galaxy S4 Ekran kırıldı

Sota' Alıntı:
Uzulerek Soyluyorum Yapamazsın Gereklı Ekıpman Eksıklıgı Nedenıyle

Fon Makına , Utu , Vakumlu Fırın ,  Ultravıole Lamba Duzenegı , Dokumantık + Panelın Yapısmasını Saglayan Jel Adını Unuttum , Gaz Yagına Benzer Bır Bır Solusyon Temızlık ıcın

Ilk Basta Bunlar Gerekmekte

Bırde  Ince Iscılık Lazım , Dokumantıgı Panelde Ayırmak ıcın :kıskıs:

Sen Bana Yolla Yapılacak En Uygun Fıyata Yaptırır Yolarım Gerı :)

Yok maddi olarak değil zira üst komşum cep tel tamircisi çok işini gördüğüm için bedelsiz de yaptırırım da, teknik olarak hiç bu işlerle uğraşmadığım için merak etmiştim kendim yapabilirmiyim diye.

Ukalalık etmeyip bir bilene danışmak lazım, Neyse ki bilmediğim şeyi ''bilmiyorum'' demekten ve soru sormaktan utanmayacak bir yapım var. :kıskıs:

Yine de ilgine teşekkür ediyorum. Dokunmamam gerektiğini öğrendim senden, bu da bana yetti.  :ok:

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,406
Ya Aslında Youtube Vıdeoları Izlesen Sende Yaparsın
ama
Ekıpman Lazım

Temın Edım Desen Sıfır Note 8 Alırsın O Paraya :kıskıs:

Vakum Makınası Sart Degıl ama Daha Guzel Yapıstırıyor

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Sota' Alıntı:
Ya Aslında Youtube Vıdeoları Izlesen Sende Yaparsın
ama
Ekıpman Lazım

Temın Edım Desen Sıfır Note 8 Alırsın O Paraya :kıskıs:

Vakum Makınası Sart Degıl ama Daha Guzel Yapıstırıyor

Abi en iyi bildiğim şey HADDİM dir, Boşver işi bilenine yaptıralım, Şu yoğun dönemimi atlatayım, Mahkemeye verdiğim VESTEL den sıfır telefonumu alayım, sonra bunu verir yaptırırım bizim komşuya.  :ok:

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Sota' Alıntı:
Vestel Mahkeme Telefon Sen :kıskıs:

VESTEL i seviyor olabilirim ama benimki körü körüne aşk değil. Kimsenin hakkını yedirtmem, kendimin de tabi :kıskıs:

Yani o 4 kelime dahi yan yana gelebiliyormuş :kıskıs:

bydublor Çevrimdışı

bydublor 

Aktif Üye
10 Ara 2017
236
Ado' Alıntı:
Arkadaşlar Aldığım ilk ve tek akıllı telefonum olan Samsung Galaxy S4 ü arabadan inerken yere düşürdüm, dokunmatik ekranı kırıldı, telefon çalışıyor, ana panel sağlam, internete baktım dokunmatik panel satılıyor.

Kendim yapmak istiyorum ama (malum ruhumuzda var söküp parçalamak) sipariş edip sökmeden evvel sizlere bir danışayım dedim.  :ok:

Abi sanırım sen olayı çözmüşsün zaten. sota arkadaşın dediği gibi sadece dokunmatik panel için uğraştırıcıbir meşgale. Gg da falan satılıyor yanları yapışkanlı vs oluyor ama çok sağlıklı değil. UV fırın vs jelleri var. Onun yerine dokunmatik + Ekran panel bir satılıyor. O tarz bişi daha basit ve kolay oluyor. Yapboz misali onu kendinde rahatlıkla yapabiliyorsun. Ama sadece dokunmatik cam kırılmışken ekran için ekstra para vermeye değmez. Sağlam bilindik bir yerden sadece dokunmatik kısmını değiştirtebilirsin. Dokunmatik + Lcd için ortalama 200 lira fiyat çekmişler gittigidiyorda (Gg)

ama ben yok uğraşırım diyorsan :) https://urun.n11.com/ekran/samsung-galaxy-s4-on-cam-dokunmatik-i9500tamir-setiuv-jel-5ml-P211021366

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
bydublor' Alıntı:
Ado' Alıntı:

Abi sanırım sen olayı çözmüşsün zaten. sota arkadaşın dediği gibi sadece dokunmatik panel için uğraştırıcıbir meşgale. Gg da falan satılıyor yanları yapışkanlı vs oluyor ama çok sağlıklı değil. UV fırın vs jelleri var. Onun yerine dokunmatik + Ekran panel bir satılıyor. O tarz bişi daha basit ve kolay oluyor. Yapboz misali onu kendinde rahatlıkla yapabiliyorsun. Ama sadece dokunmatik cam kırılmışken ekran için ekstra para vermeye değmez. Sağlam bilindik bir yerden sadece dokunmatik kısmını değiştirtebilirsin. Dokunmatik + Lcd için ortalama 200 lira fiyat çekmişler gittigidiyorda (Gg)

ama ben yok uğraşırım diyorsan :) https://urun.n11.com/ekran/samsung-galaxy-s4-on-cam-dokunmatik-i9500tamir-setiuv-jel-5ml-P211021366

1-2 tane sık kullanılanlara eklemiştim ama onlarda uv jel yoktu, senin paylaştığını ekledim kardeşim sık kullanılanlara, vakit bulursam uğraşasım var gibi, zamansızlıktan uğraşasım yok gibi, telefonun  sökülesi yok gibi, telefon nasılsa çalışıyor gibi, benim bu işe gönlüüüümm var gibii gibiiii :kıskıs:

bydublor Çevrimdışı

bydublor 

Aktif Üye
10 Ara 2017
236
Ado' Alıntı:
 vakit bulursam uğraşasım var gibi, zamansızlıktan uğraşasım yok gibi, telefonun  sökülesi yok gibi, telefon nasılsa çalışıyor gibi, benim bu işe gönlüüüümm var gibii gibiiii :kıskıs:

Allah kabul etsin  :)eh:

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
bydublor' Alıntı:
Ado' Alıntı:
 vakit bulursam uğraşasım var gibi, zamansızlıktan uğraşasım yok gibi, telefonun  sökülesi yok gibi, telefon nasılsa çalışıyor gibi, benim bu işe gönlüüüümm var gibii gibiiii :kıskıs:

Aminnnn.

Bu arada ürün gelince iyi bir inceleme ve tarafsız görüş değerlendirme konusu bekliyorum senden  :ok:

bydublor Çevrimdışı

bydublor 

Aktif Üye
10 Ara 2017
236
Ado' Alıntı:
bydublor' Alıntı:
Ado' Alıntı:

Aminnnn.

Bu arada ürün gelince iyi bir inceleme ve tarafsız görüş değerlendirme konusu bekliyorum senden  :ok:

Evde tadilat var ama inşallah denicem.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri