Samsung Frame TV Teknik Servis Mağduriyeti

M Çevrimdışı
6 Kas 2022
4
22
İyi günler, Samsung resmi mağazasından aldığım televizyonu, televizyonu kuran görevlinin belirttiği gibi sildiğimde ekranda leke oluştu. Daha sonra gelen görevli ise lekenin "kullanıcı hatası" olduğunu söyledi. Televizyonu aynı şekilde silerek lekeyi daha kötü yaptı. Ne satın aldığım mağaza ile ne de Samsung Türkiye ile yaptığım görüşmelerde sonuç alamadım. Samsung'un Global mailleriyle iletişime geçtim, Samsung Türkiye ile görüşün dediler ancak onlar da hiç yardımcı olmadılar. Tüketici hakem heyetine başvurdum süreç devam ediyor. Bu konuda başka bir şey yapabilir miyim.

IMG-20221007-WA0009.jpg
IMG-20221007-WA0010.jpg
IMG-20221007-WA0006.jpg

W Çevrimdışı

Winston

Moderatör
4 Haz 2021
1,586
(Televizyonu aynı şekilde silerek lekeyi daha kötü yaptı) bunu belirtiniz mi. Söylenen şekilde sildim diye. Başvuru belirtiniz mi

Neyse kararı beklemek lazım. Kararın müşteriden yana olması gerek. Doğrusu bu.

M Çevrimdışı
6 Kas 2022
4
22
(Televizyonu aynı şekilde silerek lekeyi daha kötü yaptı) bunu belirtiniz mi. Söylenen şekilde sildim diye. Başvuru belirtiniz mi

Neyse kararı beklemek lazım. Kararın müşteriden yana olması gerek. Doğrusu bu.
Evet burada bahsettiğim şekilde belirttim. Bana söylendiği gibi sildim, gönderdikleri görevli de o şekilde silip daha kötü yaptı.

W Çevrimdışı

Winston

Moderatör
4 Haz 2021
1,586
Bu seride bu sorunun olduğunu kullanıcı yorumlarından rastladığımızi söylemek gerek. Bu sorunları kuşkusuz Samsung da geribildirim olarak görüyordur. Bir şekilde müşterisi olan kişilere değişimde yada başka modelle değişimini sağlamalı.
Şunu kesinlikle mühendisleri biliyordur. Mat yansıma önleyici katmanın büyük ekranlarda ekranın belli bölgelerinde lekelenme ihtimalinin yüksek olacağını biliyordur. Bu türlü katmanı uygulamak panele zordur. İnceleyecek bilirkişi eminim bunu bilir ve sizden yana karar verir.

M Çevrimdışı
6 Kas 2022
4
22
Bu seride bu sorunun olduğunu kullanıcı yorumlarından rastladığımızi söylemek gerek. Bu sorunları kuşkusuz Samsung da geribildirim olarak görüyordur. Bir şekilde müşterisi olan kişilere değişimde yada başka modelle değişimini sağlamalı.
Şunu kesinlikle mühendisleri biliyordur. Mat yansıma önleyici katmanın büyük ekranlarda ekranın belli bölgelerinde lekelenme ihtimalinin yüksek olacağını biliyordur. Bu türlü katmanı uygulamak panele zordur. İnceleyecek bilirkişi eminim bunu bilir ve sizden yana karar verir.
Yanıtınız için teşekkür ederim. Yüreğime su serptiniz umarım söylediğiniz gibi olur.

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
Neyle sildiniz ki böyle oldu

Bunun olmasına etken olan

Bu ürünler için satılan bir temizleme sıvısı ise markasını varsa ayırıcı bir etiketi vs paylaşmanız da konunun anlaşılması ve başka kişilerin de mağdur olmaması için faydalı olacaktır

2 çocuğum var pastel boya ispirtolu kalem kurşun kalem tükenmez kalem yapışkanlı etiket yağlı eller salyası sümüğü 🤣 vs aklınıza gelebilecek herşeyi iki TV ye uyguladılar bende lekelerin çıkması için bir çok temizlik maddesi uyguladım böyle bir durum söz konusu olmadı

Cam sil LCD temizleyici yağ çözücü vs böyle bir problem oluşmadı

Hatta sağolsun annem beyaz cif ile bile silmiş onun izleri duruyor ayrı konu

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt