Samsung Çamaşır Makinesi Kazan Vurması

Z Çevrimdışı

zubizaretta

Aktif Üye
3 Mar 2023
100
49
öyle birşey olsaydı vestel sanırsam çamaşır makinesi üretimini sonlandırırdı hocam ama ne gerek var servislere müşteri temsilcilerine öğretmişler tek bornoz atılmaz,nevresim toplar ses yapar, ayaklar dengeli sizin banyo yamuk.😂😀 niye tüm seriyi toplasınlar ki.😀
Lafım sana değil diyip kaçıncı defadır laf sokuyorsun. Terbiyesizlik yapmaya devam edeceksen sana anladığın dilden konuşmayı da biliyorum. Ona göre. Tanışmak istersen de özelden adresimi vereyim gel tanışalım. Çünkü sen artık fazla oldun.

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,448
32
Lafım sana değil diyip kaçıncı defadır laf sokuyorsun. Terbiyesizlik yapmaya devam edeceksen sana anladığın dilden konuşmayı da biliyorum. Ona göre. Tanışmak istersen de özelden adresimi vereyim gel tanışalım. Çünkü sen artık fazla oldun.
Bu yazdığım da size itfa fen bir şey yazdığımı sanmıyorum. Ayrıca esnaf olarak bu şekilde konuşmanız hiç hoş değil ben hakaret etmiyorum sadece eleştiriyorum. Konuşmamızın başından beridir size birebir kesinlikle bir şey demedim. Sizin gibileri dedim , siz alınıyorsanız bir şey diyemem. Hadi geldim diyelim napacaksınız ? Darp mı edeceksiniz? Yine üstünüze alınmayın servislerin , ustaların genel huyu olsa gerek kesinlikle eleştiriye, başka fikirlere, isteklere tahammül edemiyorsunuz.

Z Çevrimdışı

zubizaretta

Aktif Üye
3 Mar 2023
100
49
Bu yazdığım da size itfa fen bir şey yazdığımı sanmıyorum. Ayrıca esnaf olarak bu şekilde konuşmanız hiç hoş değil ben hakaret etmiyorum sadece eleştiriyorum. Konuşmamızın başından beridir size birebir kesinlikle bir şey demedim. Sizin gibileri dedim , siz alınıyorsanız bir şey diyemem. Hadi geldim diyelim napacaksınız ? Darp mı edeceksiniz? Yine üstünüze alınmayın servislerin , ustaların genel huyu olsa gerek kesinlikle eleştiriye, başka fikirlere, isteklere tahammül edemiyorsunuz.
Dostum sen ciddi misin? Kaç defadır benimle dalga geçer gibi konuşuyorsun şimdi de üste çıkmaya çalışıyorsun? Sadece ben de değil benimle aynı mesleği yapan herkese laf giydirip duruyorsun. Aramızda çürük elmalar olabilir tamam, ben her meslektaşım aynıdır demiyorum ama sen de abarttın artık. Madem bu kadar, laf sokacak kadar samimi oldun benimle, ben de o yüzden dedim madem bu kadar samimiyiz gibi bana laf sokup duruyorsun o zaman gel tanışalım yüzüme de söyle. Böyle uzaktan uzaktan çok kolay çünkü insanlarla dalga geçmek. Ben de yaparım, ben de biliyorum seninle alay etmeyi. Haddini aşıyorsun. Yeter artık. Kötü servis var ise kötü müşteri de var. Her şeyin kötüsü var. Ben her gittiğim evde harika muamele gördüm mü sanıyorsun. Senin gibi müşteri de düşman başına ne diyim. Çağırma sen lütfen servis filan. Arama kimseyi. Madem biliyorsun sorununu kendin hallet. Kendine bi yutub kanalı filan aç herkese de öğret bildiklerini.

Geri
Üst Alt