Samsung C-Soundbar HW-C400 nasıldır?

N Çevrimdışı

nikneyme

Aktif Üye
3 Eyl 2020
99
37
Arkadaşlar merhaba. Vestel UA9600 marka model televizyonumuz var. Televizyonun kendi hoparlörleriyle film izlemek, maç izlemek vs zulüm, teneke gibi ses çıkıyor resmen. Ekolayzır ayarları da yapılmıyor, o sekme kapalı ayarlayamadım hiç. Ben de bilgisayarımda bulunan Logitech z213'ü bağlayıp deneyeyim dedim, onda da düşük seste bile çok gürültü oluyor, bass azaltınca da yine teneke gibi kalıyor yani, devamlılık sağlayamadık sitede olduğumuz için. Soundbarlar dikkatimi çekti. Samsung C-Soundbar HW-C400'ü gördüm fiyat olarak da 3500 Tl civarında görünüyor, geçen haftalarda 2400'lerdeydi. Sormak istediğim şeyler şunlar:

- Bu cihazda da Logitech'te olduğu gibi ses yüksekliği sebebiyle sorun yaşar mıyım?

- Film-maç keyfi bu cihazda nasıl olur sesleri net duyar mıyız, keyif verir mi?

- Fiyatı uygun olduğu için ucuz etin yahnisi olmaz mı dersiniz? :)

- Cihazı önerir misiniz?

Teşekkür ederim. :)

Son düzenleme:
N Çevrimdışı

nikneyme

Aktif Üye
3 Eyl 2020
99
37
Equalizer ayarı sekmesinin açılması için ses ayarları menüsündeki "Smart" Seçeneğini kapatın.
Teşekkür ederim hocam. Menü bu şekilde kalıyor, ayarlama yapamıyoruz. Menü kapalı durumda.

WhatsApp-Image-2024-03-29-at-21.33.24.jpg

WhatsApp-Image-2024-03-29-at-21.34.50.jpg

Ben farklı şehirdeyim ailem farklı şehirde. Sonunda halledebildiler ekolayzır işini. Ben yine de televizyonun sesinden çok memnun değilim bu cihazı alsam çok fark olur mu? Ses kalitesi nasıldır keyif verir mi?

Son düzenleme:
By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,605
Teşekkür ederim hocam. Menü bu şekilde kalıyor, ayarlama yapamıyoruz. Menü kapalı durumda.

WhatsApp-Image-2024-03-29-at-21.33.24.jpg

WhatsApp-Image-2024-03-29-at-21.34.50.jpg

Ben farklı şehirdeyim ailem farklı şehirde. Sonunda halledebildiler ekolayzır işini. Ben yine de televizyonun sesinden çok memnun değilim bu cihazı alsam çok fark olur mu? Ses kalitesi nasıldır keyif verir mi?
Ben daha ilkel ana kartlı Vestel tv kullanıyorum kulaklıktan 2+1 Ses sistemi bağlı ses gayet güzel sizin almayı düşündüğünüz ses sistemini kullanmadığım için sizi yanıltmak istemem fakat kötü bir ses çıkacağını sanmıyorum.

N Çevrimdışı

nikneyme

Aktif Üye
3 Eyl 2020
99
37
Ben daha ilkel ana kartlı Vestel tv kullanıyorum kulaklıktan 2+1 Ses sistemi bağlı ses gayet güzel sizin almayı düşündüğünüz ses sistemini kullanmadığım için sizi yanıltmak istemem fakat kötü bir ses çıkacağını sanmıyorum.
Teşekkür ederim hocam. :)

Geri
Üst Alt