SAMSUNG Account oturum süresi doldu

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Güvenlik nedeni ile olmuş olabilir abi.
Ya da SIM takılı değilken çalışmıyordur o hesap belki.
Şifrenizi değiştirmiş olabilirler mi? Kontrol ettiniz mi?

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Güvenlik nedeni ile olmuş olabilir abi.
Ya da SIM takılı değilken çalışmıyordur o hesap belki.
Şifrenizi değiştirmiş olabilirler mi? Kontrol ettiniz mi?
Mail hesabımı ekrana çıkartıp şifrenizi girin yazıyor ki çıkarttığı şifre ekranı benim genelde kullandığım karma şifre sayısını alacak karakterde dahi değil.
mesela benim şifrem 12 karakterli ise bu ekran 10 veya 11 de bitiyor, yani ben hiç böyle bir şifre olşturmamışım.

Bence ben bu telefonu fabrika ayarlarına geri çevireyim :kiskis

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Mail hesabımı ekrana çıkartıp şifrenizi girin yazıyor ki çıkarttığı şifre ekranı benim genelde kullandığım karma şifre sayısını alacak karakterde dahi değil.
mesela benim şifrem 12 karakterli ise bu ekran 10 veya 11 de bitiyor, yani ben hiç böyle bir şifre olşturmamışım.

Bence ben bu telefonu fabrika ayarlarına geri çevireyim :kiskis

Bilemiyorum o zaman abi. Sota Sota bilir, o da Samsung kullanıyordu. :sirit

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,551
Buyrun Benim
Ado hocam aldigin hatalari bana ulastirirmisin.

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
Yapmanız gereken aşağıdaki adımları takip ederek android telefonunuzu fabrika ayarlarına döndürmenizdir; Telefonunuzun ana uygulama ekranında bulunan "Ayarlar" menüsüne tıklayınız. Ayarlar kısmında 4 farklı başlık ile karşılaşacaksınız buradan "Hesaplar" yazısına tıklayınız. Açılan ekranın en alt kısmında bulunan "Yedekle ve Sıfırla" yazısını seçiniz. Son olarak ise açılan ekranın yine an altında bulunan "Fabrika ayarlarına sıfırla" yazısını seçiniz. Bu işlemlerin ardından unutmamanız gereken telefonunuzda bulunan bütün verilerin silineceğidir. Geçmiş olsun A Ado hocam

AmrasElessar Çevrimdışı

AmrasElessar

Aktif Üye
24 May 2018
70
35
Böyle bir durum ile karşılaştığınızda telefonu sıfırlamadan bir çözüm şekli daha var.

1. Hesaplar kısmından Samsung hesabınızı kaldırın.
  2. Uygulamalar kısmından, Galaxy App uygulamasını bulup, ayarlarına girip uygulamayı sıfırlayın.
  3. Bu işlemleri yaptıktan sonra güç+ana ekran+ses yükseltme tuşlarına basarak telefonun Recovery Moduna girmeniz (telefondan telefona değişiklik gösterebilir).
  4. Orada çıkan seçeneklerde sadece 'wipe cache partition' seçeneğini seçip, ön belleği sıfırlamanız gerekmektedir.
  5. Telefonunuzu geri açtığınızda Samsung hesabı tekrardan ister Galaxy App üzerinden ister ayarlar menüsünde hesaplardan ekleyip kullanabilirsiniz.
Samsun hesap süresi dolumu benim yıllardır karşılaştığım bir durum. Bu şekilde de çözebilirsiniz.

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt