SAMSUNG 860 EVO 500 GB 499 TL! (479 Oldu, Yanıyor!!!)

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
860-EVO-500-GB.jpg

SAMSUNG 860 EVO 500 GB SSD
499 TL!
Kargo ücretsiz, satıcı SAMSUNG TÜRKİYE'dir.

22.04.2019 Güncelleme : Fiyat 479.99 TL olmuştur. SSD ihtiyacı olan kaçırmasın, bu ürün için güzel bir fiyat.

Son düzenleme:
Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,443
Kur artmasaydi. peynir ekmek fiyatına alinirdi.
850 evo kaca almisim.

20190420_164727.jpg

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Hocam hepsiburada da aynı fiyat.
970 m2 240gb alacaktım ama ne yapsam bilemedim

Dikkat ederseniz, satıcı aynı.

M2 açıkçası program ve uygun kopyalama koşulları dışında işinize yaramaz.
Gündelik kullanımda farkını hissedemezsiniz yani.
Daha çok içerik üreticiler için üretilmiş ürünler onlar.

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Kardeşim bende bunu almayı planlıyorum ya tavsiye edermisin bir müşterime kingston taktım adamda gayet memnun gördükçe alnımı öpüp dua ediyor gönlüm kingstondan yanada bunun hakkında çok yorum okudum olumsuz yanıtı hiç yok neredeyse he bide satıcının direk samsung olması harika bişey ama samsung teknik servise kim bakıyor hatayda acaba bizim mahallenin yakınlarında var ama beyaz eşya ya bakıyorlar bide smart tvlere

T Çevrimdışı

TeyesCC3 

Süper Üye
31 May 2018
510
Kardeşim bende bunu almayı planlıyorum ya tavsiye edermisin bir müşterime kingston taktım adamda gayet memnun gördükçe alnımı öpüp dua ediyor gönlüm kingstondan yanada bunun hakkında çok yorum okudum olumsuz yanıtı hiç yok neredeyse he bide satıcının direk samsung olması harika bişey ama samsung teknik servise kim bakıyor hatayda acaba bizim mahallenin yakınlarında var ama beyaz eşya ya bakıyorlar bide smart tvlere
Bildiğim kadarıyla SSD konusunda en iyi Samsung 5 yıl garanti ve 150 tb (500gb için) yazmadan sonra performansı düşmeye başlıyor.
Toshiba tr 200 almıştım ama pek memnun değilim

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Bildiğim kadarıyla SSD konusunda en iyi Samsung 5 yıl garanti ve 150 tb (500gb için) yazmadan sonra performansı düşmeye başlıyor.
Toshiba tr 200 almıştım ama pek memnun değilim
150 tb yani ne kadar veri yazıp silmek lazım ben formatlayıp bırakcam makineyi ya öyle oyun oynayıp program sil kalk yapmıycam hatta ben pc mi haftada 1 yada 2 kere açıyorum bazen ayda 2 hatta

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622

Hocam SAMSUNG SSD sektöründe zirvedir. Al kafanı yasla geriye o kadar diyorum.
Hatta paran varsa 1 TB 860 QVO modelini al, 800 lira civarı fiyati var, bence f/p bir SSD.

EVO serileri 5 yıl, PRO serileri 10 yıl garantilidir SAMSUNG'ların.
Hangi firma malına 5 yıl garanti verecek kadar güvenebiliyor ki?
Şu an ki fiyat 500 GB için oldukça iyi.

emreuguz Çevrimdışı

emreuguz

Aktif Üye
9 Nis 2019
149
36
Paylaşın ürün ve fiyatı gerçekten ideal, teşekkürler bilgilendirme için, ben en topladığım sistemde Toshiba nın 480GB SSD sini kullanmıştım, Garanti 3 yıl diye almıştım, garanti kağıdında 5 yıl yazıyor du sevindirik oldum du :sirit:clap Ürün bu webdenal fiyatı;

image30621522dbf46af3.png

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Paylaşın ürün ve fiyatı gerçekten ideal, teşekkürler bilgilendirme için, ben en topladığım sistemde Toshiba nın 480GB SSD sini kullanmıştım, Garanti 3 yıl diye almıştım, garanti kağıdında 5 yıl yazıyor du sevindirik oldum du :sirit:clap Ürün bu webdenal fiyatı;

image30621522dbf46af3.png

Üzerindeki değerler itibariyle rakibinden fazla geride durmuyor, bu değerlere ulaşabiliyorsa iyi.

T Çevrimdışı

TeyesCC3 

Süper Üye
31 May 2018
510
Toshiba tr 200 kullanıyorum kendi programında 3 aylık kullanımda sağlık %97 düştü gözüküyor hdd nin ancak 100 gb dolu.
İlk aldığımda testlerde 400 450 mbps li değerleri görüyordum ancak sonra 250 mbps değerler görmeye başladım. Garantiye yollamak için satıcı ile görüştüm problem yok diye servis geri gönderiyor dedi.
Araştırmalarım sonucu baktım herkes te bu problem var marka fanatiği değilim ama Toshiba beni üzdü açıkçası.
daha önce aldığım Kingston 120 gb ssd 8 yıldır aktif kullanılıyor şuan kardeşime verdim sağlık seviyesi %95 te
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

150 tb yani ne kadar veri yazıp silmek lazım ben formatlayıp bırakcam makineyi ya öyle oyun oynayıp program sil kalk yapmıycam hatta ben pc mi haftada 1 yada 2 kere açıyorum bazen ayda 2 hatta

Elektronik şans işi ama dediğiniz gibiyse 10 yıl rahat kullanırsınız diye düşünüyorum

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
arkadaşlar görüşleriniz için hepinize teşekküler bu ürünü aranızda kullanan varsa video çekip atabilirmi hızına bakim birde SSD lerin ömrü ne kadardır sizce

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
arkadaşlar görüşleriniz için hepinize teşekküler bu ürünü aranızda kullanan varsa video çekip atabilirmi hızına bakim birde SSD lerin ömrü ne kadardır sizce

Sota Sota da 850 EVO 500 GB var. Bende de 250 GB 860 EVO var;

Dipçe : Alacağınız değerler sisteminize göre değişir. Sürücü kaynaklı farklar bile ortaya çıkabiliyor.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt