Samsung 55nu8000

E Çevrimdışı

Enemy1980

Yeni Üye
29 Tem 2018
9
43
Arkadaşlar selamlar,

Tv yi internetten aldım günün indirimiyle bana 4690tlye mal oldu kargoyla 1 günde geldi ve servisi aradıktan 2 saat sonra kurulum yapmaya geldiler.

Tv oldukça gösterişli görüntüsünü ve ses kalitesini beğendim evimdeki awox 65 inç tv nin ses kalitesi çok kötüydü bu gerçekten iyi.

Kumandası bluetooth ve mibox ve tivibuyu da kontrol ediyor.

Negatif olarak iptv uygulaması olmamasını söyleyebilirim çünkü bu durumda bir android box alıyorsunuz 300tl ek masraf.

Evdeki vestel curved ca9550den daha iyi görüntüsü bunu soyleyebilirim.

20180804_193534.jpg

20180804_193558.jpg

soner Çevrimdışı

soner

Aktif Üye
4 Tem 2018
68
Hayırlı olsun.ip tv için bir çözümü yokmu acaba .bende fırsat kolluyorum bu tv için Adem Helvacı Ado hocamda tavsiyede bulunmuştu.

teknolojix Çevrimdışı

teknolojix 

Aktif Üye
31 Eki 2017
268
Hayırlı olsun.ip tv için bir çözümü yokmu acaba .bende fırsat kolluyorum bu tv için Adem Helvacı Ado hocamda tavsiyede bulunmuştu.
( E Enemy1980 , soner soner )
Açıkçası ip tv için kendi uygulamalarında dikkatinizi çekti çekmedi bilmiyorum ama şahsen çok kaliteli bir iptv uygulaması varki tek geçerim...
yıllardır 2 adet samy tvimde kullanmaktayım..
siptv_logo.png

şimdi tekrar baktımda olmuş aktivasyonu ki bu ödendiğinde tv de bir kere aktiflenirse mac adresinden fabrika ayarına bile dönseniz bu uygulama sizin tvde hala çalışmakta tv değişmediği yada anakart değişmediği sürece ki elinizdeki listeyi yüklemekte çok basit kendi sitesinde .. başarılı bir iptv uygulamasıdır. ( youtube de aratırsanız videolarıda mevcut kullanımı ile ilgili)
ücretsiz istersenizde sizin mu8000 de varmı bilmediğimden ssiptv ve ott player ile veya vintera tv uygulamalarını aratıp mevcutsa bunlarda işinizi görmekte.
mu ve nu 7, 8 seriler ciddi anlamda hızlanmış tv de bariz bişekilde görüntüde HDR li yada HDR siz farkı bile diğer tvlere ( samy, Lg, vestel tvsi olan biri olarak ) nazaran görüntüde belli ediyor. yeni bu mu nu seri Panellerde enteresandır T-CON Board göremedim anakarttan direk panele bağlantı panel içinde ayrı bir çevirici yoksa buda :) merak edip inceleyen biri olarak ..

Son düzenleme:
soner Çevrimdışı

soner

Aktif Üye
4 Tem 2018
68
Açıkçası ip tv için kendi uygulamalarında dikkatinizi çekti çekmedi bilmiyorum ama şahsen çok kaliteli bir iptv uygulaması varki tek geçerim...
siptv_logo.png

şimdi tekrar baktımda olmuş aktivasyonu ki bu ödendiğinde tv de bir kere aktiflenirse mac adresinden fabrika ayarına bile dönseniz bu uygulama sizin tvde hala çalışmakta tv değişmediği yada anakart değişmediği sürece ki elinizdeki listeyi yüklemekte çok basit kendi sitesinde .. başarılı bir iptv uygulamasıdır. ( youtube de aratırsanız videolarıda mevcut kullanımı ile ilgili)
ücretsiz istersenizde sizin mu8000 de varmı bilmediğimden ssiptv ve ott player ile veya vintera tv uygulamalarını aratıp mevcutsa bunlarda işinizi görmekte.
mu ve nu 7, 8 seriler ciddi anlamda hızlanmış tv de bariz bişekilde görüntüde HDR li yada HDR siz farkı bile diğer tvlere ( samy, Lg, vestel tvsi olan biri olarak ) nazaran görüntüde belli ediyor. yeni bu mu nu seri Panellerde enteresandır T-CON Board göremedim anakarttan direk panele bağlantı panel içinde ayrı bir çevirici yoksa buda :) merak edip inceleyen biri olarak ..
sayın hocam ben smart tv menu hiç görmediğimden sunduğu birkaç program dışında alternatif yok sanıyor bir yandan ip tv bakınıyordum.Memnuniyetinize göre ücret önemli değil açıkçası çözülecek olması yeterli benim için.teşekkürler çok yardımcı oldunuz

E Çevrimdışı

Enemy1980

Yeni Üye
29 Tem 2018
9
43
siptv_logo.png

Bu uygulama nu8000 de ve magazada yok malesef

Jeopol Çevrimdışı

Jeopol

Aktif Üye
6 Ocak 2018
432
35
iptvyi mac filan icin kullanacaksaniz tvyi ikinci ekran olarak kullanin, bilgisayardan iptv kanallarina baglanin derim.

E Çevrimdışı

Enemy1980

Yeni Üye
29 Tem 2018
9
43
15334773274941955783394791055155.jpg

Divx desteklemiyor tv kizim icin usbye yukledigim filmleri yine vestelden seyrediyorum. Bu da ilave bilgi olsun

K Çevrimdışı

kralkarga

Aktif Üye
9 May 2018
75
39
adamlar 2018 yılında tvye DTS codec koymamışlar, bu tvyi almayı düşünmüştüm ama vazgeçtim.

Geri
Üst Alt