Samsung 50TU8500 - LG 49NANO816NA Tavsiye

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,220
yaw beyler sanırım bu iki panele bir şey oldu bazı kişiler direk nokta atışı gibi bunları soruyor
ülen ne iştir anlamadım:hmm

öncelikle bu iki TV de öyle nokta atışı filan değildir!
ikincisi 866 çok pahalı;ama ben basar alırım diyen adam da basar alır

şimdi asıl gerçek duruma geleyim;benim geçenler de "ceritli" arkadaşa sattığım
Grundig 49VLX9750 TV bunlara kadar iyi hatta daha bile desem bana sakın gülmeyin:haha
866 ve 816 her ise benim bu panel de en az onlar kadar iyidir! üstelik benim ki NANO
da değildir(NANO olanı taze bitti ve o da 866/816 bana göre daha iyi)

o zaman gidin 2.6 kağıda bu paneli alın,çok IPS istiyorsanız,sanırım ceritli de o rakamı istiyor
ama kafadan 3 kağıt eder o panel,alın size alternatif,bakın çok iddialı yazıyorum
ben IPS çi olarak

100Hz/10-bit/EdgeLED(alt dan aydıtlamalı dır bu seri!!)

C Çevrimdışı

ceritli

Yeni Üye
10 Haz 2018
77
49
yaw beyler sanırım bu iki panele bir şey oldu bazı kişiler direk nokta atışı gibi bunları soruyor
ülen ne iştir anlamadım:hmm

öncelikle bu iki TV de öyle nokta atışı filan değildir!
ikincisi 866 çok pahalı;ama ben basar alırım diyen adam da basar alır

şimdi asıl gerçek duruma geleyim;benim geçenler de "ceritli" arkadaşa sattığım
Grundig 49VLX9750 TV bunlara kadar iyi hatta daha bile desem bana sakın gülmeyin:haha
866 ve 816 her ise benim bu panel de en az onlar kadar iyidir! üstelik benim ki NANO
da değildir(NANO olanı taze bitti ve o da 866/816 bana göre daha iyi)

o zaman gidin 2.6 kağıda bu paneli alın,çok IPS istiyorsanız,sanırım ceritli de o rakamı istiyor
ama kafadan 3 kağıt eder o panel,alın size alternatif,bakın çok iddialı yazıyorum
ben IPS çi olarak

100Hz/10-bit/EdgeLED(alt dan aydıtlamalı dır bu seri!!)
Abi panel çok güzel gerçekten ben büyük TV oled alırsam zaten kesin satmam. LCD alırsam saticam.gercekten çok güzel bir tv

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt