SAMSUNG 500 GB M2 SSD 647 TL! Yanıyor!

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,610
samsung-970-evo-500-gb-m2-nvme-ssd23d4e4390169daf0.jpg

Samsung 970 EVO 500 GB M2 NVME SSD 647 TL!
İyi fiyat, kaçırmayın derim.

A Çevrimdışı

aykuttt 

Aktif Üye
14 Şub 2019
137
37
Anakartım m2 slotu bulundurmuyor ne yazık ki. Bilgisayarı topladığımda ssd çok lüks olup, benim tarafımdan bilinen bir teknoloji değildi. Anakartı ucuz alıp ekran kartına yatırım yapayım demiştim o dönem. Hata yaptığımı şimdilerde anlıyorum. Ram alırken bile anakartımın mhz değerlerine bakmamıştım. Gerçekten güzel fiyat. Lazım olsa hemen alırdım. İmkanı olan kaçırmasın derim arkadaşlar.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,610
Anakartım m2 slotu bulundurmuyor ne yazık ki. Bilgisayarı topladığımda ssd çok lüks olup, benim tarafımdan bilinen bir teknoloji değildi. Anakartı ucuz alıp ekran kartına yatırım yapayım demiştim o dönem. Hata yaptığımı şimdilerde anlıyorum. Ram alırken bile anakartımın mhz değerlerine bakmamıştım. Gerçekten güzel fiyat. Lazım olsa hemen alırdım. İmkanı olan kaçırmasın derim arkadaşlar.
Yatırımınız aslında çok da yanlış değil. Sonuçta FPS ağırlıklı bir tercih yapmışsınız.
SSD'ler bahsettiğiniz dönemde fazla yaygınlaşmamış ve güvenilirlik konusunda endişeli yaklaşılan ürünlerdi.
Bugünlerde merdiven altı ürünler bile peynir ekmek gibi tüketiliyor, önyargı aşılmış durumda.

OMEGA Çevrimdışı

OMEGA 

Aktif Üye
22 Ocak 2020
384
57
her taraf ateş pahası olunca yarım milyar dan yüksek fiyata satılan 500 gb bir ssd ye bile sudan ucuz der olduk
Allah sonumuzu hayra çıkarsın:bilmiyom

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,610
her taraf ateş pahası olunca yarım milyar dan yüksek fiyata satılan 500 gb bir ssd ye bile sudan ucuz der olduk
Allah sonumuzu hayra çıkarsın:bilmiyom
Sınıfının iyi modellerinden biri olunca ve piyasası uzun süre düşmeyince böyle oldu maalesef.
Yoksa yurtdışında 1 TB, 2 TB modeller oldukça ucuz.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri