Samsun Bayrak Elektronik SamsunG yetkili servisi

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Geçen yakın bir zamanda Samsung Galaxy Tab A7 tabletin ekran alt kısımda ışık sızması farkettim. En yakın Samsung yetkili servise anlaşmalı kargo ile gönderdim.
Bir kaç gün içinde (garanti kapsamında) tabletin ekran değişerek onarıldı ve tarafıma tekrar aranılarak gönderildi.
Ve teslim aldıktan bir gün sonra beni tekrar aradılar. Tableti teslim alıp almadığımı ve herhangi bir sorun olup olmadığını sordular.. Bu çok hoşuma gitti. Profesyonel hizmet bu işte..
Burada hep servis şöyleydi böyleydi diye olumsuz yazıları yazıyoruz. Olumlu memnun kaldığımız tarafı da yazma gereği duydum.. :ok

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Bir Hayalim var Bir Hayalim,
Yakın zamanda bu forumda ve sosyal mecrada artık kokuşmuşluklar, haksızlıklar, pudra şekerleri, sorgusuz sualsiz kanıtsız şekilde garanti dışı bırakılan cep telefonlarını değil güzellikleri, iyileri, insan hayatına değer katan gelişmeleri yazacağız :ok

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
Senin şansına iyi denk gelmiş bahsettiğin yerde j2 ekran değişimi yaptırdım

Ekran 2 kere daha değişmek zorunda kaldı sonra yenisi geldi telefonun yapıştırdıkları her ekran 3 5 gün içinde kenarlarından açıldı tekrar

Sorunsuz bir şekilde ürününe kavuşmana sevindim :)

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Senin şansına iyi denk gelmiş bahsettiğin yerde j2 ekran değişimi yaptırdım

Ekran 2 kere daha değişmek zorunda kaldı sonra yenisi geldi telefonun yapıştırdıkları her ekran 3 5 gün içinde kenarlarından açıldı tekrar

Sorunsuz bir şekilde ürününe kavuşmana sevindim :)
Allah Allah ilginç. 3M kullanmıyorlarmı acaba? :alala

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
Allah Allah ilginç. 3M kullanmıyorlarmı acaba? :alala

Abi malzemeden kaynaklı bir durum

Bu bahsettiğim telefondan satıcılarda vardı bizde 20 adet kadar daha sonra servisten 1 2 tane kırılan oldu gidip kendim alıp değiştirdim onlarda da bir zaman sonra açılma oldu bende türk usulü hallettim konuyu :) japon yapıştırıcısı hepsinden iyi tuttu

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri