şampiyonlar

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
21485_8351_1200.jpg

Yönetmenliğini Javier Fesser 'in yaptığı 2018 yılı yapımı İspanya – Meksika ortak yapımı film. Türkçeye ''Şampiyonlar'' olarak çevirilen film, profesyonel bir basketbol takımın yardımcı koçunun, mahkemenin verdiği 90 günlük zorunlu hizmet cezası süresince, zihinsel engelli oyunculardan oluşan bir basket takımını çalıştırma hikayesi. Eşiyle anlaşamayan ve bir sürü problemi olan kahramanımız, başlangıçta bu işi ciddiye almasa da durumun ciddiyetini bir süre sonra kavrayacak; özellikle farkındalık adına çok şey öğrenecektir. Zaman ilerledikçe birbirine ısınan ve karşılıklı korkularını yenen koç ve oyuncuların sıcacık oyunculukları ile tertemiz bir komedi, aynı zamanda hepimize kişisel yolculuğumuzda rehber olacak bu filmi mutlaka izlemenizi öneriyor ve iyi seyirler diliyoruz.

Dünyaya bir sosyal farkındalık olarak yayınlanan filmi kimi zaman güldüren kimi zaman hüzünlendiren eğlenceli bir filmidir, izlemenizi tavsiye ederim.

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Ne dedi? Arkadaş olarak mı görüyorum dedi?
Mümkün Değil olmaz dedi yanlış anlaşılmalar olur dedi kız ya muhtemel sebebler

1.Din farkı var aramızda
2.Eski iş yerindekiler beni kötülemişlerdir

İnsanlar böyle biriyle kötü oldunmu düşman kesilip insanlara kötülüyor.

Arkanızdan konuşanlara ne yaparsınız konusunda yazmıştım.

Nefret ediyorum varya şu din ayrımı yapanlardan Yok alevi yok sünni yok türk falan.:sopa1:sopa1:sopa1

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,619
Mümkün Değil olmaz dedi yanlış anlaşılmalar olur dedi kız ya muhtemel sebebler

1.Din farkı var aramızda
2.Eski iş yerindekiler beni kötülemişlerdir

İnsanlar böyle biriyle kötü oldunmu düşman kesilip insanlara kötülüyor.

Arkanızdan konuşanlara ne yaparsınız konusunda yazmıştım.

Nefret ediyorum varya şu din ayrımı yapanlardan Yok alevi yok sünni yok türk falan.:sopa1:sopa1:sopa1
Yanlış anlaşılmalar olur diyen biri ile yorma kendini benden sana tavsiye, yeni aşklara yelken aç, devam et kendi yoluna.

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Yanlış anlaşılmalar olur diyen biri ile yorma kendini benden sana tavsiye, yeni aşklara yelken aç, devam et kendi yoluna.
Öğle yapacam kardeşim insanlar cahil ya ne cahil bir toplumuz dün bir hasta yere şeker düşürdü eğilip almazmısın şekeri yerden üstüne bastı gitti arkasından ZIKKIM yiyini bastım:sopa1:sopa1

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri