Şahsiyet - Puhu TV (2018)

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Geziyor sanırım çok kullanmıyorum ama artık bişeye ihtiyaç duymadım. Chrome de belki çok fonksiyonlu gezmiyordyr mauseye ihtiyaç duyulabilir. Ama play storedeki tarayıcıda sorun yok .

kenai Çevrimdışı

kenai

Yeni Üye
23 Mar 2018
47
50
Uzun süre sonra ilk defa bir yerli dizi izledik onun da 4. bölümü yayınlanmadı bir türlü.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
İlk 6 bölümü izlemiştim , enteresan bir dizi ben beğendim. Konusu itibari ile biraz ağır giden bir dizi ama , klişe Türk dizilerinden değil. Haluk Bilginer her zaman ki gibi harika oynuyor , büyük usta :affet ayrıca Cansu Dere'nin bu kadar iyi oyuncu olduğunu bilmiyordum :saskin

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
İlk 6 bölümü izlemiştim , enteresan bir dizi ben beğendim. Konusu itibari ile biraz ağır giden bir dizi ama , klişe Türk dizilerinden değil. Haluk Bilginer her zaman ki gibi harika oynuyor , büyük usta :affet ayrıca Cansu Dere'nin bu kadar iyi oyuncu olduğunu bilmiyordum :saskin

Cansu Dere fena bir oyuncu değil ama dizi güzel bence.
Televizyondaki o dizilere 5 saniye katlanamıyorum.:hihi

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Cansu Dere fena bir oyuncu değil ama dizi güzel bence.
Televizyondaki o dizilere 5 saniye katlanamıyorum.:hihi
Tv'deki dizilerin neyini izleyelim ki , sansürden dolayı doğru düzgün dizi yapılamıyor ki. Hepsi birbirinin kopyası diziler , az komedi koy bide birbirine aşık 2 genç tamam oldu bitti. Bide saçma sapan asker dizileri var , aynı askerler aynı teröristlerle muhabbet , atışma , mafyacılık oynarmış gibi. Kesin o dizilerdeki gibi oluyordur , askerler gülüp geçiyodur heralde bu dizilere. Bizdede bi dizi tuttumu hemen diğer kanallardada aynıları yapılıyor. Trt zaten bi alem tarihi tamamen aykırı , abartılmış , sırf milliyetçi duyguları sömürmek için yapılan diziler , ne izleyeceğiz tv :bilmiyom

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Tv'deki dizilerin neyini izleyelim ki , sansürden dolayı doğru düzgün dizi yapılamıyor ki. Hepsi birbirinin kopyası diziler , az komedi koy bide birbirine aşık 2 genç tamam oldu bitti. Bide saçma sapan asker dizileri var , aynı askerler aynı teröristlerle muhabbet , atışma , mafyacılık oynarmış gibi. Kesin o dizilerdeki gibi oluyordur , askerler gülüp geçiyodur heralde bu dizilere. Bizdede bi dizi tuttumu hemen diğer kanallardada aynıları yapılıyor. Trt zaten bi alem tarihi tamamen aykırı , abartılmış , sırf milliyetçi duyguları sömürmek için yapılan diziler , ne izleyeceğiz tv :bilmiyom

Şimdilerde dizi diye birşey yok hocam.
Müzik çalıyor bütün dizi boyunca.
2 saatlik klip izletiyorlar adeta insanlara.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt