sahibinden.com kendini akıllı zanneden satıcıları

Butateknoloji Çevrimdışı

Butateknoloji 

Aktif Üye
23 Mar 2020
91
36
Sahibinden.com da gezinirken citroen in elektrikli aracı denk geldi fiyatına baktım 1.625.000 tl yazmış satan şahıs, firmanın sitesine girdim baktım 909 bin tl.nasıl bi ülkede yaşıyoruz anlamıyorum herşey başına buyruk denetim , kontrol , ceza hiçbişey yok yazık insanlarımıza bunları haketmiyoruz.

WhatsApp-Image-2023-02-03-at-12.36.44.jpg
WhatsApp-Image-2023-02-03-at-12.36.57.jpg

akrep2018 Çevrimdışı

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,243
62
Maalesef ülkemizde gerçek anlamda hiç bir kontrol yapılmıyor,yapılmış gibi gösteriliyor.Zaten çoğu kimsede (iyileri tenzih ediyorum)ne Allah korkusu,ne kanun korkusu,ne kul korkusu kalmamış.Gidişat hiç iyi değil.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Sahtekarlıklarını bizzat tespit edip ihbar ettiğimiz şirketlerin avukat orduları üstümüze gelip resmi evrakları sunup, yargıtay kararlarını gösterip ''Bak Devlet bile bir şey demiyor, sana ne oluyor?'' diyorsa biz neyi tartışıyoruz ki burada.

Açık ve net yazıyorum, seçim modu bitene kadar ve yine açıkça yazıyorum beklentim gerçekleşene kadar ben hak arama mücadelelerine (Yasal girişimler anlamında) birkaç ay ara verdim zira belli ki tepedekiler güç sahiplerine şirin görünmek adına hiçbir işlem yapmayacaklar.

Geri
Üst Alt