S SPORT PLUS

T Çevrimdışı

Tugi136 

Aktif Üye
20 Nis 2020
494
30

2e81c030f9ba5e69c.png

İçerik:

Premier League, LaLiga, BUNDELIGA, NBA, Formula 1, UFC, MotoGP

Not: Şuanda YILLIK20 koduyla yıllık üyelikte 20 TL indirim kapmayası var.

1e0647636583233c1.png

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Özellikler:

*İzlenebilen Platform:
Mobil, Tablet, Bilgisayar, Akıllı TV
*Taahhüt: Yok

S SPORT PLUS’U HANGİ CİHAZLARDA İZLEYEBİLİRİM?​

S Sport Plus uygulamasını Android OS 5.0 ve üst sürümleri ile IOS 11.2 ve üst sürümlerine sahip tüm mobil cihazlardan, notebook, masaüstü bilgisayarlardan ve aşağıda yer alan cihazlar ile geniş ekranda izleyebilirsiniz.
  • Android TV
  • Apple TV cihazı
  • Google Chromecast cihazı
  • LG WebOS 3.0 ve üzeri Smart TV’ler
  • Samsung Tizen 3.0 (2017 ve üzeri) Smart TV’ler
  • Philips Android Smart TV
  • Sony Android Smart TV
  • Toshiba Android Smart TV
  • Xiaomi Mi Box cihazı
Ayrıca HDMI kablosuyla bilgisayarınızdan yayınları TV’ye aktarabilir ya da akıllı telefonunuzla TV’niz arasında ekran paylaşımı yapabilirsiniz.

E-Ticaret Satış Linkleri:

Trendyol

Perdigital
N11

Son düzenleme:
ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
Digiturk Bein tarafında sözleşme yenilemediler

Türk telekom tivibu da hala yayın devam etmekte

Uydudan çıkıp dijital platforma geçiş kanalı iflasa sürükleyebilir benim düşüncem bu yönde

Dijital ortamda sadece f1 ve İngiltere ligi ile yayın hayatını çok uzun süre ayakta tutamazlar başka içerik yok ellerin de

T Çevrimdışı

Tugi136 

Aktif Üye
20 Nis 2020
494
30
Digiturk Bein tarafında sözleşme yenilemediler

Türk telekom tivibu da hala yayın devam etmekte

Uydudan çıkıp dijital platforma geçiş kanalı iflasa sürükleyebilir benim düşüncem bu yönde

Dijital ortamda sadece f1 ve İngiltere ligi ile yayın hayatını çok uzun süre ayakta tutamazlar başka içerik yok ellerin de
Şuan D-Smart, D-Smart Go, Tv+, Vodafone TV, Tivibu, Tivibu Go da aktifler. Bein olmasada olur kimse bein kullanmak istemiyor zaten.

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
Şuan D-Smart, D-Smart Go, Tv+, Vodafone TV, Tivibu, Tivibu Go da aktifler. Bein olmasada olur kimse bein kullanmak istemiyor zaten.

Dediğin gibi kullanmak istemiyoruz ama futbol ellerinde tekel olduğu sürece bu şekilde devam edecek

Muhtemelen yayın ücreti ile anlaşamadılar ama yayın konusunda en büyük kaynak ve getiri hala dijiturk bein elinde

Diğer platformların yeteri kadar besleyici kullanıcısı yok marka imajı için ayakta tutuluyor zaten yayınların hepsinde aynı kanallar var beindeki türkiye maçları gibi bir durum da söz konusu değil

Ben F1 sürekli izliyorum ve S Sport un dijital yayınına izlemek için para vermem yurtdışı kaynaklardan izlerim :)

T Çevrimdışı

Tugi136 

Aktif Üye
20 Nis 2020
494
30
Dediğin gibi kullanmak istemiyoruz ama futbol ellerinde tekel olduğu sürece bu şekilde devam edecek

Muhtemelen yayın ücreti ile anlaşamadılar ama yayın konusunda en büyük kaynak ve getiri hala dijiturk bein elinde

Diğer platformların yeteri kadar besleyici kullanıcısı yok marka imajı için ayakta tutuluyor zaten yayınların hepsinde aynı kanallar var beindeki türkiye maçları gibi bir durum da söz konusu değil

Ben F1 sürekli izliyorum ve S Sport un dijital yayınına izlemek için para vermem yurtdışı kaynaklardan izlerim :)
Açıkçası S Sport ve S Sport 2 bana yetiyor. Türkiye ligi çokta önemli değil zevklide değil zaten.
Bi tanıdığın D Smartı var. Go ücretsiz onu da ben kullanıyorum üstelik birden fazla kişi girebiliyor. Eniştemin ücretsiz Vodafone TV si var S Sport orda da var her yerden ulaşıyorsunuz bu iki kanala. Beinde bu ayricalikların hiçbiri yok.

Screenshot_2020-10-31-15-35-25-394_com.android.chrome.jpg

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
Açıkçası S Sport ve S Sport 2 bana yetiyor. Türkiye ligi çokta önemli değil zevklide değil zaten.
Bi tanıdığın D Smartı var. Go ücretsiz onu da ben kullanıyorum üstelik birden fazla kişi girebiliyor. Eniştemin ücretsiz Vodafone TV si var S Sport orda da var her yerden ulaşıyorsunuz bu iki kanala. Beinde bu ayricalikların hiçbiri yok.

Screenshot_2020-10-31-15-35-25-394_com.android.chrome.jpg

evet bein her kullanıcı için yeni üyelik istiyor kaybetme noktalarından birisi de o

bende dijital platform tivibu var tivibu box ve smart tv de aynı anda kullanıyorum baya işe yarıyor

T Çevrimdışı

Tugi136 

Aktif Üye
20 Nis 2020
494
30
Sevgililer Günü'ne özel S Sport Plus yıllık paket üzerinden şimdi %20 indirimli! SPORASKINA kodu ile fırsatı kaçırmayın!

EuFo6aaXcAI0Q-7formatjpgname900x900.jpg

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
S Sport un sahibi Sadettin Saran yeni Süper Lig ihalesine girmek istediklerini ve ciddi şekilde almak istediklerini söyledi , bakalım neler olacak ? Bana kalsa ölü yatırım Süper Lig ama , kendileri bilirler ?

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
S Sport un sahibi Sadettin Saran yeni Süper Lig ihalesine girmek istediklerini ve ciddi şekilde almak istediklerini söyledi , bakalım neler olacak ? Bana kalsa ölü yatırım Süper Lig ama , kendileri bilirler ?
Bize göre ölü yatırım ancak bir yatırımcı için iyi gelir kapısı... Ama şu da bir gerçek ki, mahalle bakkalının zincir markete karşı nasıl rekabet şansı yoksa, Saran Grup'un tek başına bu ihaleyi alma şansı da yok gibi.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Alıp şuanki gibi paylaşımcı bir politika gerçekleştirirlerse çok iyi olur.
Bence öyle olur , en mantıklısıda bu zaten. Bütün platformlar da olmak daha fazla üye imkanı demek. Digiturk un yıllardır yaptığı en büyük hata Süper Lig konusunda tekel olma istekleri ve içine kapanık bir yayın ilkesi yapmak. Bu yüzden üyelik ücretli yüksek ve giderek de artıyor. Bundan dolayı da devamlı üye kaybı yaşıyorlar.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Bize göre ölü yatırım ancak bir yatırımcı için iyi gelir kapısı... Ama şu da bir gerçek ki, mahalle bakkalının zincir markete karşı nasıl rekabet şansı yoksa, Saran Grup'un tek başına bu ihaleyi alma şansı da yok gibi.
Tüpçünün D-Smart ı varken Saran'a felan yedirmezler Süper Lig'i zaten ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri