T Çevrimdışı

Tugi136 

Aktif Üye
20 Nis 2020
494
30
Bugün Vestel 50U9401 model televizyonumun uygulamalar bölümünü açtığımda S Sport Plus uygulamasının geldiğini gördüm ve çok sevindim. Düzgün çalışmayan D Smart Go uygulamasından kurtuldum.

IMG_20201206_200150.jpg

T Çevrimdışı

Tugi136 

Aktif Üye
20 Nis 2020
494
30

SPORLAKAL kodunu kullanarak üye ol, dopdolu spor keyfini ilk ay ücretsiz yaşa!

PROMOSYON KODU: SPORLAKAL
Promosyon Kodunu Nasıl Kullanabilirim?​

Üyelik aşamasının ilk adımında sizden istenen bilgileri girdikten sonra, 2. adımda promosyon kodu ekranına ulaşacaksınız. Bu adımda ‘’PROMOSYON KODU’’ alanına SPORLAKAL promosyon kodunu girip ‘’Kullan’’ butonuna basmanız yeterlidir. Paket seçimi yapmanıza gerek yoktur.

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik; kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre yaşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanyadan aktif Vodafone üyeleri bir kereye mahsus olarak faydalanabilir. Kampanya 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanyadan yararlanmak için Vodafone Yanımda uygulamasındaki Fırsatlar Dünyası üzerinden “Fırsatı Kullan” butonuna tıklayarak promosyon kodu almanız gerekmektedir. Kod alımından sonra Fırsatlar Dünyası üzerinden alınan promosyon kodunun adresi üzerinden ‘’Üye Ol’’ butonuna tıklanarak başlatılan üyelik adımlarındaki ‘’Promosyon Kodu’’ alanına girilmesi gerekmektedir.

Promosyon Kodunu Nasıl Kullanabilirim?​

Üyelik aşamasının ilk adımında sizden istenen bilgileri girdikten sonra, 2. adımda promosyon kodu ekranına ulaşacaksınız. Bu adımda ‘’PROMOSYON KODU’’ alanına Vodafone Yanımda uygulamasındaki Fırsatlar Dünyası üzerinden aldığınız promosyon kodunu girip ‘’Kullan’’ butonuna basmanız yeterlidir. Paket seçimi yapmanıza gerek yoktur

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri