Rulman İle Yapılan Muhteşem Fikirler

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Siz benim 13 yaşında yaptığım iki katlı dört kişilik bilyeli arabamı görseydiniz hayretler içinde kalırdınız... Ve hala çocukluk arkadaşlarımla bir araya geldiğimizde bugün dahi konuşuyoruz.. Ah şimdi teknoloji o zaman olsaydı.. Resim video paylaşırdım burada...
Arabanın detayları çift kapılı, çift kavrama fren yay vasıtasıyla pedal sistemli, bir adet ön far (el feneri montalı), üst kata çıkmak için yanda merdiven... vs.. Tasarım herşey bana ait. Peugeot görse belki beni yanına alırdı ?.
Hatta geçtiğimiz ramazan pide beklerken bu arabayı bilen biri ile tekrar konuştuk ve çok güldüm.. Dediki "senin araba süperdi dört kişilikti fakat altı kişi lazımdı" dedi. Bastım kahkahayı çünkü iteklemek için de iki kişi lazımdı ??

Kalenderadam Çevrimdışı

Kalenderadam

Aktif Üye
13 Eki 2018
203
40
Anılar paylaşıldıkça güzeldir sayın TKartaL tkartal, hocam. O tarihlerde teknoloji olsa diyorsun, fakat sen ve arkadaşların teknolojinin göbeğinde harikalar yaratmışsınız.

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Anılar paylaşıldıkça güzeldir sayın TKartaL tkartal, hocam. O tarihlerde teknoloji olsa diyorsun, fakat sen ve arkadaşların teknolojinin göbeğinde harikalar yaratmışsınız.
Evet ? Aslında inşaat kalıp tahtalarından kendime kitaplık yapmıştım. Çalışma masası dahi yapmıştım. Neyse kitaplık dört raflı falandı ben rafları söktüm şasesini ordan oluşturdum. Hey gidi günler.. Küçükken mucittim. Daha neler neler anlatmayla bitmez. Kendimi övmüş gibi olmasın bu arada ?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Evet ? Aslında inşaat kalıp tahtalarından kendime kitaplık yapmıştım. Çalışma masası dahi yapmıştım. Neyse kitaplık dört raflı falandı ben rafları söktüm şasesini ordan oluşturdum. Hey gidi günler.. Küçükken mucittim. Daha neler neler anlatmayla bitmez. Kendimi övmüş gibi olmasın bu arada ?
Bana da köyde diyorlar "mucit" diye :) Değilim diyorum ama anlatamıyorum "yok sen mucitsin" diyorlar :haha1

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri