Rufus ile eski bilgisayarlara Windows 11 kurun

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
AMD tarafında işlemci kullanımı ile ilgili sıkıntılar varmış

Performans kaybından bahsediyorlar stabil bir versiyon çıkana kadar beklenmeli derim ben

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,776
AMD tarafında işlemci kullanımı ile ilgili sıkıntılar varmış

Performans kaybından bahsediyorlar stabil bir versiyon çıkana kadar beklenmeli derim ben
herhangi bir windows çıkar çıkmaz kuranları hiç anlayamadım ben. onun yamuğunu düzeltene kadar uzak durmak gerekir. hep böyle oldu. xp'den beri.
not: windows 3.1 için görüş belirtemeyeceğim. o zamanlar pc'ye , uzaylı görmüş masum köylü gibi bakıyordum. :saskin

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
herhangi bir windows çıkar çıkmaz kuranları hiç anlayamadım ben. onun yamuğunu düzeltene kadar uzak durmak gerekir. hep böyle oldu. xp'den beri.
not: windows 3.1 için görüş belirtemeyeceğim. o zamanlar pc'ye , uzaylı görmüş masum köylü gibi bakıyordum. :saskin

3.1 olsada kursak :)

windows 11 makyajlı kasa 10 gibi bişey :)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Ne imajı hazırlıyorsun,veya usb formatı nedir?
O belleği tvye takıp dene bakalım,görecek mi tv,görürse tv de tekrar biçimlendirip pcde dene,yine görmüyorsa çöpe atılacak bellek.
TEKNOwest TEKNOwest ,ben bazı bozulan usbleri tv ile formatlıyorum ,2 adet belleği geri kazandım yoksa çöp olmuşlardı diğerleri gibi ,ondan yazdım :ok
Büyük ihtimalle usbyi "pat" diye çıkardıysan gümlemiştir bellek.

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,457
49
TEKNOwest TEKNOwest ,ben bazı bozulan usbleri tv ile formatlıyorum ,2 adet belleği geri kazandım yoksa çöp olmuşlardı diğerleri gibi ,ondan yazdım :ok
Büyük ihtimalle usbyi "pat" diye çıkardıysan gümlemiştir bellek.
Emmi masaüstü pc de imaj hazırlıyorum başka pc ye imaj yüklüyorum sonra usb yi masaüstü pcye takıyorum görmüyor aygıt yöneticisinde görünüyor masaüstü bilgisayarıma tıklıyorum orada görünmüyor .Ama imaj yüklüyor ilginç

T Çevrimdışı

Tugi136 

Aktif Üye
20 Nis 2020
494
30
  • Versiyon 3.16(2021.10.13)
    • Fix ISO mode support for Red Hat 8.2+ and derivatives
    • Fix BIOS boot support for Arch derivatives
    • Fix removal of some boot entries for Ubuntu derivatives
    • Fix log not being saved on exit
    • Add Windows 11 "Extended" installation support (Disables TPM/Secure Boot/RAM requirements)
    • Add ISO downloads
    • Add support for Intel NUC card readers
    • Improve Windows 11 support
    • Improve Windows version reporting
      Speed up clearing of MBR/GPT

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
Emmi masaüstü pc de imaj hazırlıyorum başka pc ye imaj yüklüyorum sonra usb yi masaüstü pcye takıyorum görmüyor aygıt yöneticisinde görünüyor masaüstü bilgisayarıma tıklıyorum orada görünmüyor .Ama imaj yüklüyor ilginç
Bilgisayar'a sağ tıkla, yönet, disk yöneticisi, orada diske sağ tıkla bak derim.
Harf atanmamış olabilir.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri