Rota Klima Almak İstiyorum

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,567
Cvp: Rota Klima Almak İstiyorum

elazigsporlular' Alıntı:
rota klima kullanan yada bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim?
https://tavsiyeforumu.com/konu-diger-foruml...bidir.html

https://tavsiyeforumu.com/konu-ahlaki-olmay...yunuz.html

Foruma hoşgeldiniz.

Rota klimada daikin Türkiyenin oldukca özelliklerinden kısılmıs kumandasına kadar ucuz satmak amaçlı ithalatidir. Airfel daylux gibi.

Daikinin adina daikin güvencesi denmesine kanmayın piyasada şişiren çakallar var servis olarak siradan bir servistir.

Onun yerine midea blanch bakabilirsiniz.

Kullanim alanınızı şehrinizi kullanim amacınizi bütçenizi yazarsanız biraz geciksekte daha iyi yardımcı olabiliriz.

E Çevrimdışı

elazigsporlular

Yeni Üye
29 Ocak 2017
6

hatay/iskenderun 30 m2 alanda çalışacak. 18000 btu yeter diye düşünüyorum

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

elazigsporlular' Alıntı:
hatay/iskenderun 30 m2 alanda çalışacak. 18000 btu yeter diye düşünüyorum

hoşgeldin sefalar getirdin kardeşim.rota klima için gereken yazılmış.uzak durun göz boyamayla iş yapmaya çalışıyor sahtekarlar.18000 btu yeterli gelir.birkaç alternatif yazayım siz değerlendirin.

Midea Blanc MSMACU-18HRFN1 18000 BTU

Midea MSMBBU-18 Mission 18000 BTU

Alarko Carrier X Power Gold 53 UQV 050H 18000 BTU

midea blanc modeli dış ünite biraz sesli gelebilir ısıtma modunda.bazıları na sessiz bazılarına sesli gelebiliyor dış ünite.

mision modeli fiyat-kalite-verim-performans ekseninde alternatifi yok tek geçerim.

alarko da güzel klima ama fiyatları yukarıda malesef.midea mission varken ona o parayı vermek akıl işi değil.ne varki alarko müşteri hizmetleri mideadan iyidir.

E Çevrimdışı

elazigsporlular

Yeni Üye
29 Ocak 2017
6

kardeşim rota alacam ben.fiyatıda uygun bana göre 1350 tl 3 haftalık makine  daha 18000 btu

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

elazigsporlular' Alıntı:
kardeşim rota alacam ben.fiyatıda uygun bana göre 1350 tl 3 haftalık makine  daha 18000 btu

tabiki karar ve seçim sizin.biz üzerimize düşeni yaparak gereken uyarıyı yazdık.

E Çevrimdışı

elazigsporlular

Yeni Üye
29 Ocak 2017
6

18 btu inverter 2 yıl garantili 3 haftalık klima 1350 etmezmi kardeşim ?

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

elazigsporlular' Alıntı:
18 btu inverter 2 yıl garantili 3 haftalık klima 1350 etmezmi kardeşim ?
2.el klima bırakın teneke parçası rota klimayı bir kenara herzamam risktir.kaldıki bu klimanın sıfırına biz klima demiyorken ikinci eli.baştan söyleseniZ ikinci el olduğunu boşuna vakit kaybı olmazdı

İkinci el klima nasıl kullanıldı nasıl söküldü.vakumlu vakumsuz biliçsiz kişilermi söktü vs vs birdünya soru işareti bırakır.satıcılara bakarsanız işiniz var.klima vasat zaten birde teknik işlemler uygulanmamışsa elinizde kalır.fiyatı uygun ama ben ne alırım nede öneririm.kaldıki ikinci elde en iyisinide verseler gene önermem.parada sizin kararda sizin.

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

elazigsporlular' Alıntı:
sorduğum soruya cvp alamadım. 1350 lira edermi rota 23 ay garantili

uslubunuz çok bozuk başından beri insanlara bu şekilde kafa tutar gibi davranılmaz.biz klima satıcısı değiliz karsılıksiz yardımcı olmaya çalışıyoruz.satıcı olsak bile insanlara bu kabalıktata davranılmaz son mesajimda gerekeni söyledim size fiyat iyi olsada karar sizin dedim.artık bu uslupla yazmayiniz ne yaparsanız yapın.
anlamiyorsunuz galiba veya cevresel davranıslarınız bu şekilde.ama toplumda bu sekil davranişlar kabul görmez.

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

elazigsporlular' Alıntı:
üslubu sendenmi öğrenecem ?üyeliğimi silin kardeşşşş!

sana kaç sefer insan gibi cevap yazdım uslup bilmiyorsun.adam olmayı öğren önce.karşında emirerin yok.bananelan na alırsan al .

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,567

Eline diline sağlık @Ghostkiller1 adminim. Sabrin için teşekkür ederim.

Adam galiba nerede yaşadığını bilmiyor gayet güzel karşıladık hoşgeldiniz dedik arkadaşta ne hoşbulduk ne bir düzgün söz yok..

Elazığsporlu arkadaş seni diğer elazığlsporlular ve elazığlı arkadaşlar görse yüzüne tükürür. O nickle girme başka yerlere.

Arkadaşlar görüyorsunuz sabırların nasıl zorlandığını. Böyle konuşan adam dışarıda dayak yer.

Ghsotkiller1  arkadaşımız hastaneden fırsat buldukça yazmaya çalışıyor yazıyor ben foruma bakamıyorum.

Bunca iyi niyete karşı gördüğü davranışa bakın Ghostkiller1 arkadaşımızın.

9köy abimiz boşuna demiyor böyle insanlardan bıktım yazıp günaha girmemek daha iyi.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt