ROSE FHD LED TV Kimdir, Nedir? Sordum.

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
51
Örnek alabilmek mümkün mü acaba?

Kırsal kesimde (Çok şahit oldum) HD tv abi bu dedikleri tv lere köylü vatandaş ''Full eyçdi mi? '' diye sorduğunda he abi hee diye HD Ready cihaz sattıkları bilinir ancak FHD diye sattıkları ve FHD yazan tv de HD Ready panel bu resmi olarak dolandırıcılığa giriyor artık.
N11'de 4k yayınları full hd standardında gösterebilen bir uydu alıcısı satıcısına kutusuna 4K yazıp satmanın dolandırıcılık olduğunu anlatan bir sitem yazısı yazmış ve oldukça ukala bir cevap almıştım zamanında.

ada.jpg

Son düzenleme:
sanko86 Çevrimdışı

sanko86 

Süper Üye
28 Ocak 2020
1,377
37
Örnek alabilmek mümkün mü acaba?

Kırsal kesimde (Çok şahit oldum) HD tv abi bu dedikleri tv lere köylü vatandaş ''Full eyçdi mi? '' diye sorduğunda he abi hee diye HD Ready cihaz sattıkları bilinir ancak FHD diye sattıkları ve FHD yazan tv de HD Ready panel bu resmi olarak dolandırıcılığa giriyor artık.

Şu konuda bahsi geçen olay.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
N11'de 4k yayınları full hd standardında gösterebilen bir uydu alıcısı satıcısına kutusuna 4K yazıp satmanın dolandırıcılık olduğunu anlatan bir sitem yazısı yazmış ve oldukça ukala bir cevap almıştım zamanında.

ada.jpg
Bu tip sitelerden böyle tiplerle muhatap olmamak için alışveriş yapmıyorum.
Büyük firmalar da çok farklı değil ama bunlara para kazandırmaktansa büyüklerine kazandırmayı tercih ederim.

B Çevrimdışı

BENSALM

Yeni Üye
21 Eki 2021
17
53
Roze 32 ınc tv yı 1.5 yıldır annem kullanıyor memnun yanına gıttıgımde bakıyorum yan acıdan bıraz parlak anneme aldıgım ıcın cok arastırdım dıger markalarda kanal yetlerının degısmesı kurulumun yapılması gıbı sorunları okudum bu tvde kanallar hazır ses normal ayarlardan bas agırlık ayarlanırsa daha ıyı kanallar degısmıyor fısı ceksenızde annem memnun köyede bundan al dedı alacagım

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri