Riyad'taki FB GS Süper Kupa Maçı İptal

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,232
o akşam trbündeki seyircileri saydım adeta tek tek ve 500 kişi anca vardı yaw:haha1
o stad 25binlik imiş!
şöyle 500/600 kişilik mahalle sahası olsaydı daha iyiydi:hihi
umarım bu bizim bazı hazretlere Ders olmuştur!

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,677
ortalık fena karışacak, Kıbrıs rum kesimiyle yapılan protokol ifşa edildi.

IMG_20231231_101428_599.jpg

Puzik Çevrimiçi

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,291
ortalık fena karışacak, Kıbrıs rum kesimiyle yapılan protokol ifşa edildi.

IMG_20231231_101428_599.jpg
Bu paylaşımı yapan trol olduğu için belgenin doğruluğu konusunda şüphelerim var. Doğruysa eğer uefa yada fifanın kuralları olabilir zira bu bir resmi dış saha maçıydı. Yani orada 100. yıl, Atatürk diyemezsiniz rakip Rum, seyirci ve stad onların. Bu yaşadığımız olayda yurtdışında olan aslında resmi bir Türk derbisi. Tek derdi arapların pankartta yazılanların Filistin meselesinde taraf görünme korkusudur. Sosyal medyada neden Ali Koç saldırıları başladı? Bu kararı tek başına aldıysa Ali Koç bilelim tekrar tebrik edelim ama Dursun Özbekte bu kararı almıştır. Ona tek kelime eden trol ordusu görmedim. Amaçları çok net hocam…

Son düzenleme:
Puzik Çevrimiçi

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,291
Türkiye ermenistan maçında Azeri bayrakları yasaktı ve polis topladı seyircilerden girişte. Bunu show gibi yapıp kardeşlerimizin gönlünü almaya çalıştılar .Videosu aşağıda. Bu trollerin o zaman attığı tweetlerde buna, hükümete bir tepkisi olmuş mu acaba? Olamaz, bunlar maaşlı hedef şaşırtıcı iftiracı kimliği belirsiz asalaklardır.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,677
Bu paylaşımı yapan trol olduğu için belgenin doğruluğu konusunda şüphelerim var. Doğruysa eğer uefa yada fifanın kuralları olabilir zira bu bir resmi dış saha maçıydı. Yani orada 100. yıl, Atatürk diyemezsiniz rakip Rum, seyirci ve stad onların. Bu yaşadığımız olayda yurtdışında olan aslında resmi bir Türk derbisi. Tek derdi arapların pankartta yazılanların Filistin meselesinde taraf görünme korkusudur. Sosyal medyada neden Ali Koç saldırıları başladı? Bu kararı tek başına aldıysa Ali Koç bilelim tekrar tebrik edelim ama Dursun Özbekte bu kararı almıştır. Ona tek kelime eden trol ordusu görmedim. Amaçları çok net hocam…
Bu hesapla ilgili zaten çok olumlu mesajlar görmedim fakat birinin bu belge sahte demesi lazım.!

Ayrıca Türkiyeyi temsil edip Türk bayrağının yasaklanması ilgili maddenin altına her kim imza atarsa kanından şüphe ederim.

Puzik Çevrimiçi

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,291
Bu hesapla ilgili zaten çok olumlu mesajlar görmedim fakat birinin bu belge sahte demesi lazım.!

Ayrıca Türkiyeyi temsil edip Türk bayrağının yasaklanması ilgili maddenin altına her kim imza atarsa kanından şüphe ederim.
Hocam bu doğru mu bilmiyorum lakin Uefa bu tür yasakları uygulayabiliyor. Benzer bir sürü durum var. Bugün klüp bu yalan haberlerin tümüyle ilgili açıklama yaptı. O kadar fazla sahte iddia varki hangi birine tek tek yalan diyecekler. Bu belge sahte yada doğru bilemem ama niyetleri kötü olduğu kesin. Aek taraftarı ve polisler orada bayrağımızı görünce vatandaşlarımıza ters bir durumda bulunabilirler bu yüzden yapılmış olabilir. Bu bambaşka bir konu cidden.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64

Fenerli değilim gençler , biliyorsunuz hepiniz.Fakat Koç "Atatürk" dedi diye hatırlıyorum, ve bu konu yavaş yavaş benim açtığım "hakeme yumruk" konusuna doğru gidiyor ,hadi hayırlısı :kiskis

Arama sonuçları:

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,232
ulan maçı zaten Arabistana almak çok ciddi hataydı ama beri yandan belli ki tatlı para gelecekti
ve bunun hatırına varsın Riyad da oynansın ne var yani gelsin DOLAR lar dendi ama sonuç
tam bir rezalet yaw😡

buradan görüldüğü kadarıyla bizim uyanıklar parayı da peşinen cebellemişler bile,vay uyanık çakallar vay:hihi
şimdi adamlar maç oynanmadığı için haliyle parayı geri istiyorlar!
ve yetmezmiş gibi bir de "Tazminat" da istiyorlar

ulan ne "protokol" imiş be,inanılır gibi değil,hani "FİLM" olsa mizansen filan veya absürt kurgu filan
olsa ancak bu kadar kötü bir senaryo çıkardı ortaya!

Ben Fenerliyim ve dün akşam bir ara FenerTV den Ali beyi izledim ama sıktı ve sonra kapattım!
anlatıklarının çoğuna da inanmadım ve gördüğüm kadarıyla kendisi bile şaşkın vaziyet de ve
dahi o bile inanmamış neler yaşandığına:haha1

yaw babam sizin ne işiniz var elin Arabının mekanında oynamaya,üstelik bahsedilen rakam 4milyon dolar
kadarmış! ülen 40 milyon dolar olsa adam yinede kırkbin kere düşünür be bu kadarmı ucuzladınız?
haaa bu arada para geri çıkacaksa Ali bey ve Dursun bey cep den ödesinler!!! onlara "komaz" nasılsa:haha
amannn TFF bütçesinden ödemesin sakın ha,zira o bizim cebimizden çıkacak sonra!
çapsız dirayetsiz ferasetsiz adamlar bu işlerin içinde gezinip bir de racon filan kesiyorlar sonra apışıp
kalıyorlar,ödeyin cebinizden o zaman

Geri
Üst Alt