Revizyonlu televizyon Netflix sorunu

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
hocam çok teşekkür ederim seyi sorucam görüntüde felan bi sıkıntı yok sadece fotograf çekerken böyle oldu yani cam gibi gösteriyor normalde renklerde felan bi sıkıntı yok gibi bu led degisimi zormudur
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

hocam bide yazılım yükleyince kanallar felan sıfırlanmaz dimi çok rahatsızlık verdim sizede
Resimde mavi çıktı ise sorun yok

S Çevrimdışı

Sqptor

Yeni Üye
23 Nis 2020
1
34
önce netfilix yazılımını kurunuz. ardından The_stret in bahsettiği gibi v2.45.29.1 geçiş yapın.

eğer karşıdan bakınca televizyon böyle mavi ise led barları arızalı olabilir. lümen farkı oluşmuş olabilir.
televizyonun arkasından arka kapağa bakın elbet hava delikleri vardır orada yanan ışık rengi nedir ?
dostum butun adımları deıyorum fakathicbır deısısklık olmuyor vestel mb 120 ıcın bana yazılımı yollarmısın rıca etsem F fikoloji

yazılımı güncelledim gerçekten güzel oldu netflixte geldi bide karbon olması ayrı güzel oldu benim anlamadıgım bu yazalım nasıl yüklendi 1-2 servis geldi onlarda yüklemiş olabilir dicem ama neyse çok teşekkürler :)
bro nasıl yaptın detaylı anlatta bende yapayım bendede aynı tv var va netfix yok yardımcı olursan sevınırım . drpala FNSSParsTR

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
dostum butun adımları deıyorum fakathicbır deısısklık olmuyor vestel mb 120 ıcın bana yazılımı yollarmısın rıca etsem F fikoloji

bro nasıl yaptın detaylı anlatta bende yapayım bendede aynı tv var va netfix yok yardımcı olursan sevınırım . drpala FNSSParsTR

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt