Revizyonlu televizyon Netflix sorunu

drpala Çevrimdışı

drpala

Yeni Üye
2 Eki 2018
48
Arkadaşlar televizyonu tam hatırlamıyorum 3-4 sene önce revizyonlu yani uygun fiyata almıştım herseyi çalışıyor sıkıntı yok ama uygulamalarda netflix çıkmıyor youtube girmesi felan on numara güncellemedenmi yoksa başka bir sorunmu bilmiyorum puhu tv felan var ama bana netflix lazım hatta enson ebo tv uygulamasını bile kendi yüklemiş ama netflix yok iste acaba yapma ihtimalı varmı saygılar

IMG_0668.jpg

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Mb120 için V3.2.0.0 bu yazılım ne zaman çıktı forumda var mı ? En son yazılım v2.45.29.1 diye biliyordum ?

drpala Çevrimdışı

drpala

Yeni Üye
2 Eki 2018
48
revizyonlu oldugu için olabilirmi valla normal almadım ben bunu vestelin uygun fiyata satan yerinden almıştım

drpala Çevrimdışı

drpala

Yeni Üye
2 Eki 2018
48
vestelin outlet gibi bi magazası vardı ama cok oldu alalı ordan almıştım zamanında ama sorun netflix ya bi çözümü yokmu acaba

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
önce netfilix yazılımını kurunuz. ardından The_stret in bahsettiği gibi v2.45.29.1 geçiş yapın.

eğer karşıdan bakınca televizyon böyle mavi ise led barları arızalı olabilir. lümen farkı oluşmuş olabilir.
televizyonun arkasından arka kapağa bakın elbet hava delikleri vardır orada yanan ışık rengi nedir ?

drpala Çevrimdışı

drpala

Yeni Üye
2 Eki 2018
48
mavi yanıyor hocam arka kapak netflix yazılımı hangisi oluyor hocam sizede zahmet veriyorum

drpala Çevrimdışı

drpala

Yeni Üye
2 Eki 2018
48
O zaman LED arızası var bu nedenle mavi
Netflix yazılımı bir önceki paylaştığım linkte eski sürüm içinde mevcuttur
hocam çok teşekkür ederim seyi sorucam görüntüde felan bi sıkıntı yok sadece fotograf çekerken böyle oldu yani cam gibi gösteriyor normalde renklerde felan bi sıkıntı yok gibi bu led degisimi zormudur
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

hocam bide yazılım yükleyince kanallar felan sıfırlanmaz dimi çok rahatsızlık verdim sizede

T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
42
"iyi bir çocuk olursanız, bir gün siz de şirinler 'i görebilirsiniz" de ki şirinlerden hangisi bu_? ?

drpala Çevrimdışı

drpala

Yeni Üye
2 Eki 2018
48
yazılımı güncelledim gerçekten güzel oldu netflixte geldi bide karbon olması ayrı güzel oldu benim anlamadıgım bu yazalım nasıl yüklendi 1-2 servis geldi onlarda yüklemiş olabilir dicem ama neyse çok teşekkürler :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt