RETRO Bilişim'e DİKKAT!!!

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Bildiğimiz İstanbul Bilişim firması, RETRO BİLİŞİM olarak ürün satışı için alternatif yollar kullanarak halen vatandaşın parasına göz dikmeye devam ediyor.

Haklarında sayısı bilinmeyen dosya var, para alıp ürün göndermedikleri ile ilgili.

RETRO BİLİŞİM satış noktasına lütfen çok dikkat edin.

İnternette her ucuz gördüğünüz ürünü satın almayın. İstanbul Bilişim - Retro Bilişim adlı bu firmalardan satıcılardan uzak durun.

Bu gün Komisyonda karar aldığımız Retro Bilişim dosyalarının sayısını dahi hatırlamıyorum.

Bu vesile ile bir kere daha sizleri uyarma gereği duydum.

RETRO BİLİŞİMDEN UZAK DURUN !!

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,211
Ben İB çakalıyla yıllarca mücadele etmiştim TF ve HD de iken,sürekli fake adamlarıyla cebelleşirken
çoğu üye de İB den yana tavır takınırlardı! beni de tehdit ettiler veya sözüm ona hukuki
yollara başvuracağız derken ben sallıyordum bu çakalları!
Bizim insanımız da akıllanmaz kardeşim,adamlar "gel-gelcilik" yaparak malı götürürlerken
bir de millet bunları alkışlıyordu hatta Allah bunlardan razı olsun diyorlardı! neymiş efendim
ucuza mal veriyorlarmış

valla Allah akıl fikir vermiş insanoğluna ve bunu kullanmak da borcumuzdur!
adamlar ve benzerleri göz göre tokat atıyorlarsa suçun yarısı da bunları alanlar da!

Horizon707 Çevrimdışı

Horizon707 

Süper Üye
4 Eyl 2020
795
Genelde bu tip siteleri uzaktan bakınca ayırt edebiliyorum artık. :hihi
Biraz da yorum okumak yeterince koruyor.
Hepsinin kullandığı yazılım ya da sahipleri aynı heralde zaten sitelerin tipi de birebir aynı bazen anlaşılmasın diye renklerini falan değiştiriyorlar.:deli En basitinden fiyatı ucuz olduğu için şüphelenmek gerek aşırı rekabetçi olan internet satışı pazarında bu adam nasıl piyasadan bu kadar ucuza satıyor demiyor kimse:slap

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
Hepsinin kullandığı yazılım ya da sahipleri aynı heralde zaten sitelerin tipi de birebir aynı bazen anlaşılmasın diye renklerini falan değiştiriyorlar.:deli En basitinden fiyatı ucuz olduğu için şüphelenmek gerek aşırı rekabetçi olan internet satışı pazarında bu adam nasıl piyasadan bu kadar ucuza satıyor demiyor kimse:slap
Aynen öyle. İstanbul Bilişim'e arkadaşım bile kapılmış. Allah'tan parasını kurtarmış yine.
Biraz düşünebilen akıl ediyor hocam bunu işte. Piyasa'dan aşırı ucuza vermesinin bir sebebi olmalı.
Ya ortada öyle bir mal yoktur ya da malın bir yamuğu vardır.

Site işi kolay hocam. Ya Wordpress ya da aynı e-ticaret yazılımı ile 1000'lerce varyantı yapılabilir yani.
Yazılım sonuçta, ziple istediğin yere götür.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Herkes hak ettiği hayatı yaşar bizde hak ettiğimiz hayatı yaşıyoruz bunlar hep dış güçlerin işi adamların başka işi gücü kalmamış hep bizimle uğraşıyor yönetmeyi bilmiyorum demiyor dış güçler hep aynı hikaye neymiş arkadaş bu dış güçler :kiskis

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Herkes hak ettiği hayatı yaşar bizde hak ettiğimiz hayatı yaşıyoruz bunlar hep dış güçlerin işi adamların başka işi gücü kalmamış hep bizimle uğraşıyor yönetmeyi bilmiyorum demiyor dış güçler hep aynı hikaye neymiş arkadaş bu dış güçler :kiskis

Şimdi ne desem bilemedim... :hihi
Sadece, şunu söylemek istiyorum, çember daralıyor, herkes önce kendi ailesini korusun. Dünya genelinde durum iyi değil.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri