Rekabet indirim ?

ALwuhusH Çevrimdışı

ALwuhusH

Aktif Üye
12 Ağu 2020
268
Biraz düşündümde ülkemize sürekli x marka geliyor yeni ürünleriyle türlü türlü her çeşit telefon tv vs bunlar gelirken bu tanıtım yapan kanallar var sürekli bunların gelmesi çok güzel oldu fiyatlar düştü rekabet olacak diyorlar aksine ben hiç indirim görmedim :alala
Vivo diye marka ülkemize geldi telefon adamın giriş seviyesi telefon fiyatı 3500 tl miydi neydi x markalara bakıyorum halen indirim yok aksine bindirim üstüne bindirim var biz neden artık birşey alırken lux müş gibi alıyoruz bir önceki konumda hepsiburadayi bir olaydan ben mahkemelik edip kazanırdım öyle bir olay yaşadım ama uğraşmadım cunki ülkemizde bu süreçler salyangoz gibi ilerlediği için malum bundan dolayı marka beni verirse mahkemeye kendisine vereceğim cevabı alırsa belki para teklifi bile eder öyle mağdur etti beni

ALwuhusH Çevrimdışı

ALwuhusH

Aktif Üye
12 Ağu 2020
268
Dolar 7.50 lira, vergi malum artık ucuz telefon bulmak çok zor
Bukadar batagin içindeyiz x yayıncıya milyarlar geliyor bukadar zengin isen git fakir fukaraya yardım et zaten yayıncı senden almasa bile desteği sponsordan milyonlar kazanıyor x bi tanıtım reklam videosunda veya canlı yayınında ama gel gorki bizim ülkede halen para ile canlı yayında rekabete giren var biri 2000 bin atınca diğeri 3 bi diğeri 5 derken adam bi günde paraya para demiyor

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
Döviz kuru ve denetim bunun cevabı bence.

160e89eebb48630f6.png

2f929b80c92a6eb4a.png

Bir ses sistemi alayım diyorum piyasada ürün yok adam gibi.
İkinci ele de pandemiden dolayı yanaşmıyorum. :kiskis

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri