Reis canlı yayında elektrikli ekskavatör test etti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
S Çevrimdışı

Serinsu

Aktif Üye
10 Ara 2019
424
46
Cumhurbaşkanı Erdoğan tamamen yerli üretim elektrikli iş makinesini test etti.
Kalem bile üretemeyen Türkiye'den elektrikli ekskavatör üreten Türkiye'ye...
Fabrika üretim :clap :clap:clap:clap:clap:clap
Reis Gebze'de açılacak olan TÜBİTAK Mükemmeliyet Merkezi'ne geldi. Alanda bulunan ve TÜBİTAK desteği ile üretilen yüzde yüz yerli dünyanın ilk elektrikli ve 7 ton kapasiteli ekskalatörü :deli1:clap:clap:clap:clap:clap inceledi.
Başkan Recep Tayyip Erdoğan, daha sonra elektrikli Ekskavatör'ü kullandı.

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
"Kalem bile üretemeyen Türkiye'den elektrikli ekskavatör üreten Türkiye'ye."

demek ki kalem bile üretemiyormuşuz öğrenmiş oldum sağol.

S Çevrimdışı

Serinsu

Aktif Üye
10 Ara 2019
424
46
Çalışmadan, yorulmadan, üretmeden rahat yaşamak isteyen toplumlar olmayalım
:clap :clap :clap :clap :clap :clap
Dışı yerli içi ithal? İçi yerli dışı ithal? üretime takılmayalım.
Fabrika burda üretim burda iş iş gebzeye hayırlı olsun :clap :deli1 :deli1 :clap :clap

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
images.jpeg-9.jpg

Kusura bakmayın bunun yanında berberlerin elindeki traş makinesi gibi kalmış

Muhtemelen elektrikli bi Forklift i bu hale getirip devletin kesesini sonuna kadar açtılar

Geçen hafta adamlar marsa yapay zekaya sahip drone gönderdiler daha altı aylık yolu var traş makinesi için bu kadar sevinmeyen gerek yok :ok

Akigo35 Çevrimdışı

Akigo35 

Süper Üye
20 Tem 2020
1,124
43
Ben işlemci, anakart, monitor, ram vs alıp saç ile yaptığım kasanın içinde toplayıp, bu bilgisayarı ben ürettim dediğimde. Inananlara selam olsun

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
images.jpeg-9.jpg

Kusura bakmayın bunun yanında berberlerin elindeki traş makinesi gibi kalmış

Muhtemelen elektrikli bi Forklift i bu hale getirip devletin kesesini sonuna kadar açtılar

Geçen hafta adamlar marsa yapay zekaya sahip drone gönderdiler daha altı aylık yolu var traş makinesi için bu kadar sevinmeyen gerek yok :ok

firmanın hakkını yememek lazım.

.
bunun dışındaki yorumlarınıza katılıyorum .Yıllar önce bu ülkede nasıl traktör , uçak üretildiyse bunların üretilmesi olması çok normal ama neticede bir uzay mekiği değil. Bugün uzay mekiği ,gerçek anlamda teknoloji üretebilir konumda olsak malum görüşteki kişilere sonuna kadar hak verirdim ama malasef günümüz , üretebildiklerümiz belli ...

T Çevrimdışı

Turbo k.arza78

Aktif Üye
18 Mar 2017
568
kalem bile üretemeyen türkiye mi ????????????????

bu ne peki 1969 mu yazıyor gözlerim mi bozuk acaba

Adel Kalemcilik 1969’da İstanbul Kartal’daki fabrikasının açılışıyla yolculuğuna başladı. Adel Kalemcilik’in ürettiği kalemler ve kırtasiye ürünleri yüksek kaliteleri ile tüm Türkiye’de tanındı, nesillerin gelişiminde önemli yer aldı.

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
kalem bile üretemeyen türkiye mi ????????????????

bu ne peki 1969 mu yazıyor gözlerim mi bozuk acaba

Adel Kalemcilik 1969’da İstanbul Kartal’daki fabrikasının açılışıyla yolculuğuna başladı. Adel Kalemcilik’in ürettiği kalemler ve kırtasiye ürünleri yüksek kaliteleri ile tüm Türkiye’de tanındı, nesillerin gelişiminde önemli yer aldı.

1967 yılında İstanbul’da kurulan Pensan Kalem A.Ş ürettiği kaliteli kalem ve kırtasiye malzemeleri ile pazarın öncü ve lider firmalarından birisi olmuştur.

malasef işte hocam bunlar hep cahillikten oluyor.Arkadaşın yaşını da merak etmedim değil ama genelde anne baba hangi partiyi tutarsa onların yolundan gidiyorlar.

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32

Kurucumuz ve Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Kemal ÇİFTCİOĞLU ticaretin kalbi olarak nitelenen İstanbul Tahtakale’de 1960’lı yıllarda ticarete başlamıştır. 21 Kasım 1980 yılında FATİH KOLEKTİF ŞİRKETİ’ni kurarak, bu günlere gelecek olan FATİH markasının temellerini atmıştır. Çeşitli ürünlerin imalatı ve ithalatını gerçekleştirirken, yılların tecrübesini, iş fikri ile birleştirerek 1993 yılında FATİH KALEM SAN. VE TİC. A.Ş.’yi
kurmuştur.

görüyoruz bir kalem bile üretememişik tabi bazı dar görüşlü kişilere göre. ???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt