Regal Yazılım Talebi...

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Bu fiş çekme yada priz anahtarını kapatma işini hep cimri pinti tutumlu insanlar yapar elektrik kesilip gelmelerinde evdeysen fişi çek gelince tak eskisi gibi günde 10 defa elektrikler kesilmiyor tv standby konumunda en fazla aylık 5TL extra eletrik harcar 5 lira için fiş çekmem ben fiş çekip takmak prizi anahtartan kapatmak elektronik cihazlar için arızaya sebebiyet verebilir 30 kere fişi prize takın çıkarın bakalım illa birinizin tv si bozulur arızaya düşer... benim bildiğim bana doğru geleni yazdım tecrübe ile sabit..her zaman tv bozulmaz bazen denk geliyor fişe takınca şak diye bozuluyor besleme katındaki diyot sigorta kondastatör bişey yanıyor işte mal sizin mal istediğinizi yapma hakkına sahipsiniz...:hihi:hihi:hihi
Ben 2013ten beri böyle kullanıyorum ,7 yıl olmuş ,mutfaktaki ve köydeki daha onun yarısı oldu ,tek problem yazılımla oynarken oldu :kiskis

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,504
Bu fiş çekme yada priz anahtarını kapatma işini hep cimri pinti tutumlu insanlar yapar elektrik kesilip gelmelerinde evdeysen fişi çek gelince tak eskisi gibi günde 10 defa elektrikler kesilmiyor tv standby konumunda en fazla aylık 5TL extra eletrik harcar 5 lira için fiş çekmem ben fiş çekip takmak prizi anahtartan kapatmak elektronik cihazlar için arızaya sebebiyet verebilir 30 kere fişi prize takın çıkarın bakalım illa birinizin tv si bozulur arızaya düşer... benim bildiğim bana doğru geleni yazdım tecrübe ile sabit..her zaman tv bozulmaz bazen denk geliyor fişe takınca şak diye bozuluyor besleme katındaki diyot sigorta kondastatör bişey yanıyor işte mal sizin mal istediğinizi yapma hakkına sahipsiniz...:hihi:hihi:hihi

Ben yazdıklarımın tamamını ilgili tv nin servisi olarak yazdım. Montajını yaptığım her tv de tüketiciye yazdıklarımı öneririm uygulamak isteyen uygular istemeyen uygulamaz. Arıza nedeniyle gelen veya atölyeye alınan tv lerde tüketiciden ufak bir bilgi sorgulaması yaptığımızda arızaya düşen tv sayısı 220 Beslemesi hiç kesilmeyen 7/24 Aktif olanlar çoğunlukta tüplü tv zamanından bu güne kadar tecrübe ile sabittir. Yine de belirtmek isterim herkes kullanımda özgürdür. Ben sadece önerimi sundum.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Ben yazdıklarımın tamamını ilgili tv nin servisi olarak yazdım. Montajını yaptığım her tv de tüketiciye yazdıklarımı öneririm uygulamak isteyen uygular istemeyen uygulamaz. Arıza nedeniyle gelen veya atölyeye alınan tv lerde tüketiciden ufak bir bilgi sorgulaması yaptığımızda arızaya düşen tv sayısı 220 Beslemesi hiç kesilmeyen 7/24 Aktif olanlar çoğunlukta tüplü tv zamanından bu güne kadar tecrübe ile sabittir. Yine de belirtmek isterim herkes kullanımda özgürdür. Ben sadece önerimi sundum.
tv üreticisi kumandasından kapatın der uzun süre kullanmıyacaksanız fişi çekin yazar kitapcık'ta benim tv 14 saat full çalışır tabiki erken arıza vermesi normal kaçınılmaz bunun fiş çekmeyle ilgisi yok kim daha çok kullanırsa tv'yi o çabuk arıza verecektir adamlar uzaktan kumanda yapmış sırf biz yerimizden kalkmayalım diye şimdi sen diyorsun kumandasından kapat kalk birde fişini çek eee sonra kalk fişini tak bir nevi teknolojik işkence herşeyin ömrü var 7/24 fişe takılı kalmasıyla ilgili değil arıza tamamen kullanım ile alakalı kimisi var günde 8 saat tv izler kimisi 16 saat izler tv'yi hem okadar abartmanın anlamıda yok arada tv'ler bozulsun'ki servisler ustalar para kazansın ama değilmi? ben aktif kullanılan bir tv'nin fişinin çekilmesine karşıyım kumandasın'dan kapakmak yeterlidir bana göre tv bozulacak yada fazla enerji tüketecek diye fiş çekmeye karşıyım ben tabiki siyaset olacak biraz ama akp elektrik şirketini sattı o yüzden faturalar kabarık geliyor haberi bile yapıldı yandaş kanallar tarafından fişi çek tasaruf sağla diye o faturaların yarısı kullanım ücreti yarısı vergi ve hava parası birde haksız yapılan zamlar var çok uzattım konular birbirine girdi herkesin görüşüne saygı duyuyorum....tv'nizin ömrü uzun olsun herkese iyi seyirler?

Y Çevrimdışı

yavuzyavuzz

Yeni Üye
25 May 2020
4
30
20200525_222059.jpg

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,457
49
anakart mb97 yazılım veriyonu v0,45,23,39