Regal tv açılışta Regal logosunda kalıyor.

E Çevrimdışı

enes49

Yeni Üye
2 Tem 2020
16
27
Arkadaşlar Regal TV açılışta Regal logosunda kalıyor. daha önce hiç yazılım yüklemedim yardımcı olur musunuz ?

IMG_1901.jpg

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,596
Full yazılım link
?

Yazılımı zipten çıkartın (4 Dosya)
Boş bir flash bellek içerisine kopyalayın.
Flash belleği tv nin usb girişine takın
Uzaktan kumanda üzerindeki OK tuşuna basılı tutun
Tv nin fişini prize takın
Tv önündeki led hızlı hızlı yanıp sönmeye başlayınca OK tuşunu bırakın.
2-3 Dakika içerisinde yazılım yüklenecektir.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Full yazılım link
?
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

Ustacım Hızır gibisin maşallah. Ellerine sağlık :ok

E Çevrimdışı

enes49

Yeni Üye
2 Tem 2020
16
27
Full yazılım link
?
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

hocam farklı kumandalarda da denedim ama tv hiç tepki vermiyor açılıp kapanmaya devam ediyor.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,596
hocam farklı kumandalarda da denedim ama tv hiç tepki vermiyor açılıp kapanmaya devam ediyor.

Donanımsal arıza yoksa tv servise gitse bile bu yazılım yüklenecek F fikoloji ustanın da belirttiği gibi farklı usb flash bellek ile deneyin uzaktan kumandanın OK tuşu sorunlu olabilir. Son olarakta sürekli kullanılmıyorsa tv nin usb giriş portunun pimlerinde hafif kararmalar oluşmuştur tv flash belleği görmüyordur flash bellegi 8-10 Defa çıkartıp geri takın temas sorunu var ise gidermiş olursunuz.

Son düzenleme:
E Çevrimdışı

enes49

Yeni Üye
2 Tem 2020
16
27
Donanımsal arıza yoksa tv servise de gitse bile bu yazılım yüklenecek F fikoloji ustanın da belirttiği gibi farklı usb flash bellek ile deneyin uzaktan kumandanın OK tuşu sorunlu olabilir. Son olarakta sürekli kullanılmıyorsa tv nin usb giriş portunun pimlerinde hafif kararmalar oluşmuştur tv flash belleği görmüyordur flash bellegi 8-10 Defa çıkartıp geri takın temas sorunu var ise gidermiş olursunuz.
hocam farklı flash farklı kumanda denedim ama nafile kırmızı led saniyede 1 defa yanıp duruyor 10. saniyede tam oldu diyorum hop aynı tekrara giriyor. bu arada tv de 2 tane usb portu var ikisindede denedim ama olmuyor. daha önce vestel bir tvdede aynı sorun vardı ne yaptıysam olmadı son çare kartı değiştik.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
hocam farklı flash farklı kumanda denedim ama nafile kırmızı led saniyede 1 defa yanıp duruyor 10. saniyede tam oldu diyorum hop aynı tekrara giriyor. bu arada tv de 2 tane usb portu var ikisindede denedim ama olmuyor. daha önce vestel bir tvdede aynı sorun vardı ne yaptıysam olmadı son çare kartı değiştik.
O zaman muhtemelen spı veya nand yazılması gerekir ki bunların usb ile yüklenmesi mümkün değil.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,596

Yazılımı zipten çıkartırken klasöre çıkart seçeneğini kullanmayın flash belleğe yazılımı klasör içerisinde kopyalarsanız tv yazılımı görmez zipten çıkartırken buraya çıkart seçeneğini seçin eğer klasöre çıkart seçtiyseniz klasörün içindeki 4 Adet beyaz dosyayı boş bir flash belleğe kopyalayın dosyaların resimlerini ekledim.

yzz.jpg

Geri
Üst Alt