Regal Smart Tv Wifi Display Sorunu

Y Çevrimdışı

Yigitkc

Yeni Üye
6 Şub 2020
1
22
Merhabalar öncelikle yeni bir smart tv aldım
Regal 43R6520FA 43" SMART LED TV
Bu tv de soruce kısmına gelip wifi displayı seçtiğimde normalde wifi ye bağlı olmasına rağmen wifi bağlantısı kesiliyor ve menüden tekrar bağlanamıyorum. Bu yüzden telefonda görünmüyor telefeonum wifi display destekliyor. Ama normal tv ye geçitiğimde wifi ye otomatik olarak bağlanıyor internet servislerini kullanabiliyorum. Wifi displayı nasıl kullanabilirim. Tv yazılımımda son sürüme güncel
Teşekkür ederim

20200206_125353.png

vanosfer Çevrimdışı

vanosfer 

Aktif Üye
17 Ocak 2019
289
43R6520F modelini kullanıyorum. Ben de aynı şekilde wi-di sorununu yaşıyorum bahsettiğiniz şekilde. Konuyu takibe alıyorum çözüm önerileri için.

vanosfer Çevrimdışı

vanosfer 

Aktif Üye
17 Ocak 2019
289
20200206_191014.jpg

Regal 43R6520F Tv için bilgi fotoğrafıdır.
Hangi güncellemeyi yapacağımı bilemiyorum.
Bana verdiğiniz link:
Buradan Regal marka, MB211s V3. anakart için hangi yazılımı yükleyeceğimi bulamadım. Bir kaç tane denedim ancak olmadı.
Net önerilerinizi alabilir miyim? Regal konusunda çok fazla bilgi temin edemiyorum.

vanosfer Çevrimdışı

vanosfer 

Aktif Üye
17 Ocak 2019
289
tv nin tarih saat ayarlarını kontrol edermisin. menü 4725 tuşlayın açılan menünün fotosunu ekleyin yazılım versiyonu nedir bakalım
Yapılan son güncellemelere rağmen, SS IPTV sorunum devam ediyor.
Kanal listesini bilgisayardan yükleyip, TV'de SS IPTV üzerinden açmayı deniyorum.
Kanal açılıyor. 3-4 saniye sonra kanal durduruluyor. Siyah ekran mevcut oluyor. Siyah ekranda bir süre daha bekledikten sonra bir kez daha 3-4 saniyeliğine açılıyor ve tekrar kapanıyor ekran. Ardından ilgili kanalın oynatılamadığına dair ifade çıkıyor.
HD ve FHD olarak farklı kanalları denedim. Yine aynı şey oluyor.
Sorunu nasıl çözebilirim.

Geri
Üst Alt