Regal Qled TV Kampanya ile alınır mı

Z Çevrimdışı

zahidoguz1

Yeni Üye
6 Ağu 2022
19
27
Regal 65R854UQ 65'' QLED şuan bayide 11000₺ fiyat verdi stokta yok inceliyemedim ama getirebileceğini söyledi sizce bu fiyata alınır mı ? Maksimum çıkabileceğim rakam bu genel itibari ile film ağırlıklı en fazla arada maç seyretmek amacıyla almak istiyorum eski televizyonumdan kalan 3+1 ses sistemim mevcut şuan fiyatlar yükseldiği için hangi televizyonu önerirsiniz ?

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
MB180E anakart ve karma panel yani SDP (Sakai Dİsplay) LG (Lucky Goldstar) paneller ile üretilmiş ürün.
SDP de 12 adet COF ve %5 matlık oranı iyi dürüyor ancak LG de Matlık oranı %3 ve COF sayısı 8
Şimdi bir tv alacaksınız ancak panel ya IPS gelecek ya da UV2A gelecek ikisi de neredeyse taban tabana zıt yapı tipleri.

TV üretiminde tüketicilerin kriterlerini göz önünde bulundurup üretim yapsalar keşke.

Rakam olarak bakınca fena değil ancak REGAL olmasının bir ayrıcalığı özelliği yok.

Z Çevrimdışı

zahidoguz1

Yeni Üye
6 Ağu 2022
19
27
Bu bütçe ile hangi televizyonu almak mantıklı çok fazla ürün yok piyasa da önerebilceğiniz bir model mevcut mu ?
Vestel 65u9600 için 10.000₺ fiyat verdi siz olsanız bu bütçeye hangi televizyonu alırdınız

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
Bu bütçe ile hangi televizyonu almak mantıklı çok fazla ürün yok piyasa da önerebilceğiniz bir model mevcut mu ?
Vestel 65u9600 için 10.000₺ fiyat verdi siz olsanız bu bütçeye hangi televizyonu alırdınız
QLED tercih ederim ben ama kullanım senaryonuz da önemli.
VA panel maç izlemek oyun oynamak için idealdir ama yan açılardan renkler soluk görünür.
Tam karşıdan izlenmesi gerekir.

Depoda varsa kutu üzerindeki seri numarayı isteyin, arkadaşlar size panelini söylesin.

M Çevrimdışı

maymunkral 

Aktif Üye
30 May 2018
358
41
mb180e nin motion handling i iyi değil. Hareketli sahnelerde karelenme yapıyor. 55” e kadar Vestel. 65” için Grundig.

Z Çevrimdışı

zahidoguz1

Yeni Üye
6 Ağu 2022
19
27
Seri numarasını beklerken ürün satıldı bu sürede internet ve Regal şubelerine sordurttum bazıları temin edemiyeceklerini söyledi Trendyol da bir satıcı IPS panel olduğunu iletti ve fiyatı 11.500₺ film ağırlıklı bir TV düşünüyorum maksimum 3-4 saat günlük kullanım olacak ne yapmalıyım ?

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
Seri numarasını beklerken ürün satıldı bu sürede internet ve Regal şubelerine sordurttum bazıları temin edemiyeceklerini söyledi Trendyol da bir satıcı IPS panel olduğunu iletti ve fiyatı 11.500₺ film ağırlıklı bir TV düşünüyorum maksimum 3-4 saat günlük kullanım olacak ne yapmalıyım ?

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
Umut Bey 65q9900 modelini almamı önerirmisiniz peki ?
İstediğiniz tipte paneli mevcutsa evet.
Bu konudan seri numarası hakkında bilgi alın,

MutluTEKİR Çevrimdışı

MutluTEKİR 

Aktif Üye
29 Tem 2022
215
33
Geçen hafta Trendyol Reyonev'den Regal 65" Qled aldım. Kutuda hasar olmasa da panel kırık geldi ve iade ettim satıcı sağolsun hızlıca iadeyi kabul etti. Sonra internetten alınmaz diyerek Vestel bayinin yolunu tuttum ve son 1 tane 65Q9900 kalmıştı. Hemen aldım 14bine 9 taksit. İnternetten almanızı tavsiye etmem hem kırık gelme riski yüksek, iadeyle siz uğraşacaksınız hem de taksit sadece 4'e kadar. Bayiden alınca kafa rahat oluyor, birşey çıkarsa yetkili servis değişimi kendi yapıyor.

Alacaksanız kesinlikle Qled öneririm. Vestel'in farkı dolby ses sistemi de var, kuvvetli gayet. Eğer tam karşısından izleyecekseniz VA da işinizi görecektir. Daha geniş açı olsun derseniz İPS öneriliyor. Vestel 65Q9900'de zaten sadece IPS panel var. Tercihinizi buna göre yapabilirsiniz. Daha ucuza qled tv yok bu fiyatlarda, bütçenize hangisi uyuyorsa alabilirsiniz. Düz led vestel alasıya kadar regal qled tercihim olurdu.

Renkler canlı vestel qledde. Laptopumdaki 60hz monitörde futbol topu nasıl gözüküyorsa öyle gözüküyor. Rahatsız etmiyor hareketli sahneler. Upscalingi beğendim. Benim gibi son kullanıcıyı tatmin etti. Başka bir tv ile karşılaştırma imkanım yok ama bunu da belirtmem gerek.

Z Çevrimdışı

zahidoguz1

Yeni Üye
6 Ağu 2022
19
27
Geçen hafta Trendyol Reyonev'den Regal 65" Qled aldım. Kutuda hasar olmasa da panel kırık geldi ve iade ettim satıcı sağolsun hızlıca iadeyi kabul etti. Sonra internetten alınmaz diyerek Vestel bayinin yolunu tuttum ve son 1 tane 65Q9900 kalmıştı. Hemen aldım 14bine 9 taksit. İnternetten almanızı tavsiye etmem hem kırık gelme riski yüksek, iadeyle siz uğraşacaksınız hem de taksit sadece 4'e kadar. Bayiden alınca kafa rahat oluyor, birşey çıkarsa yetkili servis değişimi kendi yapıyor.

Alacaksanız kesinlikle Qled öneririm. Vestel'in farkı dolby ses sistemi de var, kuvvetli gayet. Eğer tam karşısından izleyecekseniz VA da işinizi görecektir. Daha geniş açı olsun derseniz İPS öneriliyor. Vestel 65Q9900'de zaten sadece IPS panel var. Tercihinizi buna göre yapabilirsiniz. Daha ucuza qled tv yok bu fiyatlarda, bütçenize hangisi uyuyorsa alabilirsiniz. Düz led vestel alasıya kadar regal qled tercihim olurdu.

Renkler canlı vestel qledde. Laptopumdaki 60hz monitörde futbol topu nasıl gözüküyorsa öyle gözüküyor. Rahatsız etmiyor hareketli sahneler. Upscalingi beğendim. Benim gibi son kullanıcıyı tatmin etti. Başka bir tv ile karşılaştırma imkanım yok ama bunu da belirtmem gerek.
Trendyolda yorumunuzu okuyup burada size denk gelmek çok iyi oldu LED panellere göre farkı çok belli mi maalesef internette videosu çok yok o yüzden arada kaldım üç gün önce Teknosa fiyatı 13.000₺ çekmişti ve şimdi 14 500₺ oldu keşke alsaydım diyorum sizce fiyatını hak ediyor mu ?

MutluTEKİR Çevrimdışı

MutluTEKİR 

Aktif Üye
29 Tem 2022
215
33
Trendyolda yorumunuzu okuyup burada size denk gelmek çok iyi oldu LED panellere göre farkı çok belli mi maalesef internette videosu çok yok o yüzden arada kaldım üç gün önce Teknosa fiyatı 13.000₺ çekmişti ve şimdi 14 500₺ oldu keşke alsaydım diyorum sizce fiyatını hak ediyor mu ?
Hocam dediğim gibi ekran kırık geldiği için açtığım gibi moralim gitti. Anlık izlenimde ekranın geri kalan sağlam yerlerinde güzel gibiydi. Sonra da hemen toplayıp geri gönderdim. Eğer 14500 tl ise değmez Vestel Qled daha iyi bir tercih olur bence. Ama internet daha yüksek fiyat veriyor. Bayiye gidin pazarlık edin, düşebiliyorlar hem de daha fazla taksit imkanı oluyor.

A Çevrimdışı

adilkahraman

Aktif Üye
26 Ocak 2022
118
35
Hocam dediğim gibi ekran kırık geldiği için açtığım gibi moralim gitti. Anlık izlenimde ekranın geri kalan sağlam yerlerinde güzel gibiydi. Sonra da hemen toplayıp geri gönderdim. Eğer 14500 tl ise değmez Vestel Qled daha iyi bir tercih olur bence. Ama internet daha yüksek fiyat veriyor. Bayiye gidin pazarlık edin, düşebiliyorlar hem de daha fazla taksit imkanı oluyor.
Anlamadığım nokta internetten alınan televizyonu ücretsiz olarak servisin gelip açması gerekiyordu, kırık çıksaydı servis raporu düzenler bu rapor ile iade ederdiniz, siz niye açtınız ki hocam, taksit olayında haklısınız ama bayi ile internet arasında minimum 1000 TL fark var ki daha da artabilir bu fark. Yani diğer arkadaşları internetten alma konusunda karamsar bırakmayın derim. Ben kendime ve çevreme internetten en az 5 TV aldım yakın zamanda, çok şükür hiçbir problem yaşamadım.

MutluTEKİR Çevrimdışı

MutluTEKİR 

Aktif Üye
29 Tem 2022
215
33
Anlamadığım nokta internetten alınan televizyonu ücretsiz olarak servisin gelip açması gerekiyordu, kırık çıksaydı servis raporu düzenler bu rapor ile iade ederdiniz, siz niye açtınız ki hocam, taksit olayında haklısınız ama bayi ile internet arasında minimum 1000 TL fark var ki daha da artabilir bu fark. Yani diğer arkadaşları internetten alma konusunda karamsar bırakmayın derim. Ben kendime ve çevreme internetten en az 5 TV aldım yakın zamanda, çok şükür hiçbir problem yaşamadım.
Öyle oldu zaten yazarken virgül kullanmadığımdan karışmış sanırım. :) Servis kutuyu açıp kurdu. Ben de televizyonu açtığım gibi panelin kırık olduğunu görünce moralim gitti demek istemiştim. Vestel 65" qled hepsiburadada 15500 gözükürken, bayide 14000 e aldım. Bayilerden fiyat almakta fayda var. Arkadaşım 32" tv aldı 2 defa kırık geldi 3. de sonunda sağlam geldi ama kaç ay uğraştı. Kargocuların standartları iyileşmedikçe internetten tv almaya olumlu bakamıyorum ben.

Bu arada Regal ve Vestel'in Qled'lerinden sonra Toshiba Qled'ler de çıktı. Regal almayı planlayan arkadaşlara belki farklı bir tercih olabilir.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri