REGAL Prestij 10121TY *** 10kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Merhaba;

VESTEL üretimi ve güvencesinde REGAL marka ve Prestij 10121 model, 10kg 1200 devir çamaşır makinesinin görsel ve teknik verilerini inceleyeceğiz bu konumuzda.

Televizyon bölümünde oldukça ürün inceliyoruz, Vakit buldukça Beyaz eşya bölümünde de artık daha fazla marka ve model incelemeye çalışacağım.

Bu gün için REGAL konusunu açıyorum, yarın ilk fırsatta Önce SAMSUNG, Daha sonra HOTPOİNT, Sonrasında PROFİLO-ALTUS-ARÇELİK markalarının da dikkat çekici modellerini tek tek inceleyip sizlere paylaşacağım.

Çamaşır maklinelerinden sonra Bulaşık Makinesi ve Buzdolapları, ilerleyen zamanda da Mikrodalga fırın ve Ankastre pişirici sistemleri tek tek inceleyeceğim sizler için.

Konu başlığında belirttiğimiz çamaşır makinemiz 10kg kapasitede ve 62 litre tambur hacminde A+++ üründür.

r1.png

Makinemiz son dönem üretilen çamaşır makinelerinin %80 inde olduğu gibi tek su girişlidir.
16 Programlıdır ve Dengesiz Yük Kontrol Sistemi Mevcuttur.

r2.png

Su taşma Emniyet
Su kesik Emniyet
Kapı gelişmiş emniyet sistemi mevcuttur
Kapı emniyet sistemi eski üretimlerdeki NTC li sistem yerine tam elektronik kontrollüdür yani program iptali veya program bitişi sonrası kapı hemen açılabilir.

r3.png

Ürün şu zaman diliminde (11 Mart 2018) OMO ile yapılan anlaşma gereği 1 YIL DETERJAN HEDİYE kampanyası ile satıştadır ancak süreli kampanya olması nedeniyle üzerinde çok durmuyorum.

Yalnız yapılan satışları bizzat gördüm, bazı ekipler ile tüketici evlerine gidip montaja refakat ettim, Ev hanımları bu kampanyadan oldukça memnunlar. Enteresan :)

Makinemizde, BOSCH markasının da kullandığı NIDEC marka DC motor kullanılmaktadır.

DC olmasının verdiği avantaj ile hem sessizlik hem de uzun süreli, düşük ısıdaki yıkama programlarında ileri derecede enerji tasarrufu olanağı tanımaktadır.

Makinenin çalışma sessizliğini çok beğensem de, sıkma sırasında tahliye pompası devreye girdiğinde bu ahenk kesinlikle bozuluyor bunu daha önce incelediğim DC motorlu makinelerde de dile getirmiştim.

Malum yıkama motoru DC ancak tahliye motoru yine bildiğimiz asenkron motor yapısına sahip bu da yıkamadaki huzurun sıkmada ortadan kalkmasına neden oluyor.

Sıkma esnasında oluşan doğal titreşimlere karşı gövde yapısı BUMERANG GÖVDE olarak dizayn edilmiş ki bunun test sonuçlarını ben fabrikada görmüştüm, gövde dayanıklılığı ve santrifüj esnasındaki titreşime karşı oldukça yüksek seviyede mukavemet göstermektedir.

47cm lik kapak çapı ise bize yorgan yıkamak istediğimizde yükleme ve boşaltma esnasında rahatlık sağlıyor. Yine de daha geniş olabilirmiş. Yalnız mühendisleri, Dış kapak çapını kocaman yaparak görsel aldatma yoluna gittiklerini düşündüğüm yönde de uyarmak isterim.

Çalışan ev hanımları için ideal olan GECİKMELİ BAŞLATMA özelliği
Led ekranlı kontrol paneli
Kalan süre bildirimi
Kireç Kalkanı özellikli rezistansı

Dikkat çekici özellikleri arasında yer almaktadır.

Ürün 3 Yıl garanti, Ücretsiz Nakliye ve Ücretsiz montaj hizmeti ile satışa sunulmaktadır.

Ücretli garanti uzatma olanağı mevcuttur.

1250TL 1400TL bantlarında satış noktasına göre değişen fiyatları mevcuttur.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,259
Eline Saglik Hocam
Uyelerimiz icin Bulunmaz
Bilgiler Paylasiyorsun
Klavyen Dert Görmesin :ok:

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Cvp: REGAL Prestij 10121TY *** 10kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi

Sota' Alıntı:
Eline Saglik Hocam
Uyelerimiz icin Bulunmaz
Bilgiler Paylasiyorsun
Klavyen Dert Görmesin :ok:

Bizim markaların teknik verilerine ulaşabiliyorum o çok büyük avantaj. Ancak yukarıda saydığım diğer markaların sistemlerine erişimimiz yok, yine de sağ olsun UYGUN TİCARET mağazalarının sahibi Buğra Küçüksoku kardeşimizin bana gösterdiği tolerans sayesinde tüm bu markaları da bizzat inceleme imkanım oluyor, Bu görsel kontrolleri tecrübelerimiz ile de birleştirip sistemlerine erişemiyor olmamızdan kaynaklanan açığı kapatmış oluyoruz.

En güzel tarafı ise tam anlamıyla bütün markalar arasında karşılaştırma yapabiliyorum.

Daha da güzel tarafı, Mağazanın verdiği destek sayesinde diğer markaların servislerine refakat edebiliyor, montaj süreci ve sonrasını gözlemleyip, ürünleri çalışırken de inceleyebiliyorum.

Bu da bizlere, markaların servis hizmetleri ve satış sonrası hizmetlerine dair de doğru ve ileri derecede bilgi sahibi olma imkanı tanıyor.

Güzel bir atasözü var sevgili @sota

Bizim adımız Hıdır, Elimizden gelen bu dur. :ok:

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

clearidas' Alıntı:
Makinanin gorselide detaylarida gayet guzel duruyoe fiyatida uygunmus.

Fiyat uygunluğu için aslında internet satışlarına şükretmeliyiz.

Bazı konularda tartışırken ''VESTEL ve ARÇELİK gibi markalar olmasa, LG SAMSUNG vs bizlere bu mallaerı iki katı paraya satar'' derim hep bilirsin. İşte aynı durum internet ve ağazalar için de geçerli. Eğer internet olmasa mağazalar bu ürünleri bize 2 katı olmasa da ona yakın paralara satarlardı :ok:

Şu an bir çok mağazada bu makinenin satış rakamı 1500- 1700 bantlarında :ok:

T Çevrimdışı

Towarscke 

Aktif Üye
20 Kas 2018
296
33

Bizim markaların teknik verilerine ulaşabiliyorum o çok büyük avantaj. Ancak yukarıda saydığım diğer markaların sistemlerine erişimimiz yok, yine de sağ olsun UYGUN TİCARET mağazalarının sahibi Buğra Küçüksoku kardeşimizin bana gösterdiği tolerans sayesinde tüm bu markaları da bizzat inceleme imkanım oluyor, Bu görsel kontrolleri tecrübelerimiz ile de birleştirip sistemlerine erişemiyor olmamızdan kaynaklanan açığı kapatmış oluyoruz.

En güzel tarafı ise tam anlamıyla bütün markalar arasında karşılaştırma yapabiliyorum.

Daha da güzel tarafı, Mağazanın verdiği destek sayesinde diğer markaların servislerine refakat edebiliyor, montaj süreci ve sonrasını gözlemleyip, ürünleri çalışırken de inceleyebiliyorum.

Bu da bizlere, markaların servis hizmetleri ve satış sonrası hizmetlerine dair de doğru ve ileri derecede bilgi sahibi olma imkanı tanıyor.

Güzel bir atasözü var sevgili @sota

Bizim adımız Hıdır, Elimizden gelen bu dur. ?

Bu makinede su jeti var mı acaba evde ki hoover'i ciddi ciddi postalamayı düşünüyorum artık.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri