Regal KM 7101 ve Altus AL 81 YB arasındaki fark nedir?

Pitbull Çevrimdışı

Pitbull 

Süper Üye
6 Tem 2020
1,105
43
Arçelik ve Vestel iki ürün arasında kalite farkı mı var? Daha az sesli mi çalışmakta? Regal 2 yıl Altus 3 yıl garantili ve Altus 8 KG olmasına rağmen ikisinin fiyatı aynı. Hatta bazı yerlerde Altus daha ucuz.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Arçelik kurutmada daha fazla yol aldığını hatırlatmak isterim, tabi kendimde Vestel kurutma makinesi var hemde revizyon lu, ucuza kapmistim ?
Regal resmi garanti hep 3 yıl verir neden 2 denmis anlamadım. Şu ana kadar hep memnundum, hatta videosu da kanalimda var. İşin içine tecrübe de girince Arçelik derim ama modeli incelemedim altını çizdim.

Pitbull Çevrimdışı

Pitbull 

Süper Üye
6 Tem 2020
1,105
43
İkisi arasındaki fark için daha detaylı bir yorum var mı? Arçelik 700 KT de 200₺ daha pahalı dış görünüşler tamamen aynı.

Son düzenleme:
Pitbull Çevrimdışı

Pitbull 

Süper Üye
6 Tem 2020
1,105
43
F fikoloji Tüm makinelerde filtre var mı? Regal, Altus vs aldığımızda ısı pompasız normal olanlarda tozları bulunduğu yere mi atıyor? Birde galvaniz kazan ile paslanmaz çelik kazan hangisi tercih edilmeli?

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
F fikoloji Tüm makinelerde filtre var mı? Regal, Altus vs aldığımızda ısı pompasız normal olanlarda tozları bulunduğu yere mi atıyor? Birde galvaniz kazan ile paslanmaz çelik kazan hangisi tercih edilmeli?
Evet hepsinde mevcut filitre, kazan teknik özelliklerinde yazar abi, ayrıca revizyonlu işi bazı internet satışlarında çıkıyor, a genel satış vsoutlet satan yerlerde var

Pitbull Çevrimdışı

Pitbull 

Süper Üye
6 Tem 2020
1,105
43
Evet hepsinde mevcut filitre, kazan teknik özelliklerinde yazar abi, ayrıca revizyonlu işi bazı internet satışlarında çıkıyor, a genel satış vsoutlet satan yerlerde var
Kozmetik durumu sorunsuz ise teşhir veya outlet ürünü almak ne kadar doğru olur? Normal makineler gibi 3 yıl garanti üzerine +4 yıl yapabiliyormuyuz? İzmirde var mı bildiğiniz outlet satan yerler?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Kozmetik durumu sorunsuz ise teşhir veya outlet ürünü almak ne kadar doğru olur? Normal makineler gibi 3 yıl garanti üzerine +4 yıl yapabiliyormuyuz? İzmirde var mı bildiğiniz outlet satan yerler?
İzmir'de vardır diye düşünüyorum, Manisa'nın dibi, olmadı Vestel de çalışan tanıdık yok mu ? Onlara çalışan indirimi oluyor ayrıca evet garanti uzatma teshirde var. Ama teşhir de fiyat indirmeden paket yapıp göndermeye çalışıyorlar ?
Revizyonlu da garanti uzatma yok abi.2 yıl

Pitbull Çevrimdışı

Pitbull 

Süper Üye
6 Tem 2020
1,105
43
İzmir'de vardır diye düşünüyorum, Manisa'nın dibi, olmadı Vestel de çalışan tanıdık yok mu ? Onlara çalışan indirimi oluyor ayrıca evet garanti uzatma teshirde var. Ama teşhir de fiyat indirmeden paket yapıp göndermeye çalışıyorlar ?
Revizyonlu da garanti uzatma yok abi.2 yıl
Vestelde tanıdık olsaydı iyiydi. Zaten cihaz sayısıda az. Şu bim 101 de çm gibi makine getirmiyor ki alalım.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Son olarak her makinede servise bakım yaptırma gibi bir durum var mı?

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Vestelde tanıdık olsaydı iyiydi. Zaten cihaz sayısıda az. Şu bim 101 de çm gibi makine getirmiyor ki alalım.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Son olarak her makinede servise bakım yaptırma gibi bir durum var mı?
Tabi bakım var ama kullanımına ve içinde kuruttuguna bağlı değişkenlik gösterir,çok fazla tüy bırakan çamaşır la bırakmayan çamaşıra göre değişir, filitreleri güzel temizlemek gerekir

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri