Regal Android tv ye vestel telefondan yansıttığım oyun tam ekran olmuyor?

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Telefon ekranı 18:9 ya da 20:9 gibi garip bir ölçekte, tv ekranı 16:9 dolayısıyla oturma imkanı sadece tv ekran modlarından yakınlaştırma yaparak mümkün, youtube videolarında olan durumla aynı şey

hasari Çevrimdışı

hasari 

Aktif Üye
28 Nis 2020
196
40
google home
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

birde telefondaki oyunu yansıtıp gameped ile oynayabilir miyim
Google Home ise yapacak bir şey yok ekran büyüklük farkından kaynaklanmış gamepad ile oynamak için gamepad telefona tanımlarsan oynayabilirsin.

B Çevrimdışı

balci2401

Yeni Üye
20 Ağu 2020
68
36
Google Home ise yapacak bir şey yok ekran büyüklük farkından kaynaklanmış gamepad ile oynamak için gamepad telefona tanımlarsan oynayabilirsin.
Google home dışında hangi uygulama ile tam ekran yansıtma yapabilirim? Vestel reklamlarında andorid TV ile telefondaki oyunu tam ekran gameped ile oynayabilirsiniz yazıyordu. Telefona tanıtma nasıl oluyor birde ?

B Çevrimdışı

balci2401

Yeni Üye
20 Ağu 2020
68
36
Bu seferde Google home TV yi görmüyor cosmos çıkmıyor ne yapmam lazım

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
hocam andoridcast diye uygulama bulamadım linkini atarmısınz
Android uyumlu cast yani yansiyma uygulamalarını kast ettim. Play Store'dan böyle uygulamalar bulabilirsiniz. Fakat bazı uygulamalar lisans ve kısıtlama sebebi ile ses var görüntü yok, görüntü var ses yok gibi şikayetler alabilirsiniz

B Çevrimdışı

balci2401

Yeni Üye
20 Ağu 2020
68
36
bir sürü uygulama var bir iki tane denedim olmadı. tavsiye edebileceğiniz oyun yansıtabileceğim program varmı?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri